Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaro už je v plném proudu a léto už je za dveřmi. Chceš vědět, co se tento rok bude v jarních a letních měsících nosit a v čem určitě zazáříš? Jestli ano, tak určitě nepřestávej číst.

Módní trendy pro jaro a léto 2017

Nákupy oblečení
zdroj: Thinkstockphotos Nákupy oblečení
aktualizováno 02.06.2017, 00:00 | 02.06.2017, 00:00 |

Jaro už je v plném proudu a léto už je za dveřmi. Chceš vědět, co se tento rok bude v jarních a letních měsících nosit a v čem určitě zazáříš? Jestli ano, tak určitě nepřestávej číst.

Volány

 

Jsou elegantní, něžné a k tomu v nich vypadáš ohromně žensky. Jeden z nejžhavějších trendů jara jsou určitě volány, které můžeš vidět v obchodech čím dál častěji. Dokáží ozvláštnit každý tvůj outfit, a jestli nejsi zrovna něžný typ dívky, tak je zkombinuj s potrhanými džíny a máš vyhráno. Nicméně se nedoporučuje k širokým volánům nosit výrazné šperky, bylo by to už moc.

 

Nášivky

 

Nášivky a výšivky jsou tuto sezónu určitě in a najdeš je snad na všem. Bundách, šatech, košilích, bomberech, džínách, ale dokonce i na botách. Nejvíce trendy jsou však motivy květin a to konkrétně růží. Tyto nášivky si můžeš koupit i samostatně a snadno si je nažehlit doma na svůj oblíbený kousek.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní guru Filip Vaněk radí: V jakých džínách budeš letos IN?
Co bude in za rok aneb jaké kousky ulovit ve výprodejích
Jsi módní znalec? Outfity za tisíce i pár stovek! Poznáš mezi nimi rozdíl?

 

Korzet

 

Korzety poslední dobou zaplavily Instagram a v tomto článku samozřejmě nesmí zmínka o nich chybět. Jedná se o nošení korzetu přes vršek. Tento trend si však s rostoucí popularitou získal i řadu odpůrců. Korzety krásně tvarují postavu, ale ne každá si na tento trend troufne, protože pozornost s tímto určitě upoutáte.

 

Fishnet silonky

 

Extravagantní fishnet silonky vypadají jako rybářská sít. Tento trend je oblíbený hlavně u světových celebrit, ale i ty sis určitě těchto silonek všimla, protože teď jsou úplně všude. Fishnet se nosí hlavně pod děravé kalhoty, ale skvěle se hodí i k šatům nebo sukni.

 

Článek pro tebe napsala Tery Traganová.0 hlasů
Vaše hodnocení