Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý by chtěl, aby jeho první sex byl výjimečný, i kluci, tím jsem si jista. I když najdou se také tací, kterým je úplné šumafuk, s kým, kde a kdy si to rozdají, jen aby to už měli za sebou.

Na poprvé nikdy nespěchej, čas má své kouzlo

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 27.08.2012, 00:00 | 27.08.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Každý by chtěl, aby jeho první sex byl výjimečný, i kluci, tím jsem si jista. I když najdou se také tací, kterým je úplné šumafuk, s kým, kde a kdy si to rozdají, jen aby to už měli za sebou.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
THEthees

www.thethees.blog.cz


Ať už své poprvé naplánuješ na jakýkoliv čas a chvíli, jsou věci, na které bys neměla zapomínat:

Ochrana
Ta se samozřejmě řadí hned na první místo. Neustále na tohle téma někdo upozorňuje, pořád se o něm mluví, ale když dojde k sexu, je to často jinak. Skutek utek, věc se seběhne a ty časem zjistíš, že jsi v TOM a tvé doposud neuskutečněné plány se stanou pouhou vzpomínkou. A než si to uvědomíš, o rok později, chováš v ruce malé dítko. To bys vážně chtěla?

Takže když sex - tak bezpečně, a to za každou cenu. A pokud máš přítele, s kterým se už mazlíš, neuškodilo by mít kondom po ruce :-)

A zajít si na gynekologii? Hlavu vzhůru, doktoři nekoušou! Ale ještě poradí :)

Hlavně vědět, že to opravdu chceš
Že to chceš TY a ne tvůj kluk! Když říká věci jako: "Jestli mě miluješ, tak to uděláš" nebo " Ty mě nemiluješ?", tak tě vlastně vydírá. Jsou to kecy už dávno ohrané, ale když je holka zamilovaná až po uši a má nasazené růžové brýle, těžko jí to vysvětlíte. Dokonce i ona sama si nalhává, že o nic nejde, a myslí si, že si tím kluka udrží... Jenomže možná tomu klukovi jde jen o tom, dostat tě do postele.

Ten správný čas

Myslíš, že je lepší si to naplánovat, nebo na to skočit jako myši v přírodě a šup sem šup tam? Já bych řekla, že ani jedno.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


K první verzi - naplánuješ si to, seběhne se to. Ale co když zjistíš, že to nebylo přesně tak, jak sis to přála, a místo toho, aby sis to užila, odneseš si z toho jedno velké zklamání? Takže neplánuj nikdy nic dopodrobna, otraví to nejen tebe, ale možná i tvého kluka...

Skočit na to hned a pak brečet, že jsi nepočkala? Nespěchej! Kdo si počká, ten se dočká a může to stát za to!

Aspoň vědět, která bije
Hupsnout na to a přitom nevědět, o co jde, je hloupost. Lepší by bylo, si to předem aspoň trochu nastudovat, aby ses vyhnula trapasu. Hlavně si nemysli, že když si pustíš porno a zhlédneš několik videí, hned je z tebe sexuální ďábel.

Být zamilovaný
Mít sex poprvé s někým, koho nemiluješ, možná bude krásný sexuální zážitek, ale časem si uvědomíš, že by to přece mohlo být lepší s tím, koho miluješ. Taky mnohem romantičtější než s někým, koho vlastně neznáš, nebo ti na něm nezáleží.

Kdybyste měly holku, kluka, byly byste tolerantní a schopní počkat a netlačit partnera do prvního sexu? Myslíte si, že na poprvé, hraje hlavní roli i láska? Bylo vaše poprvé krásné, nebo naopak velké fiasko?7 hlasů
Vaše hodnocení