Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá holka to někdy zažila - strach o svou drahou polovičku, aby nám náhodou neutekla za někým lepším.

Nepřeháněj to se žárlivostí

Žárlivost
zdroj: Thinkstockphotos Žárlivost
aktualizováno 16.10.2013, 00:00 | 16.10.2013, 00:00 | krasna.cz/archiv blogerky

Každá holka to někdy zažila - strach o svou drahou polovičku, aby nám náhodou neutekla za někým lepším.

Neustále kontroluješ mobil, hryžou tě myšlenky, jestli je opravdu v práci a ne s tou nánou z béčka, občas na něj nesmyslně vyjedeš. Tohle všechno je ještě celkem v pořádku. Dej si ale pozor na chování, které váš vztah může ve finále opravdu zničit.

Neustálé kontrolování

Není vůbec nic špatného, když chceš vědět, kam tvůj milovaný jde a s kým. Neznamená to, že jsi stíhačka, která o něm musí mít neustále přehled. Co je ale špatné je neustálé kontrolování, nebo dokonce šmírování. Můžeš mu jednou za odpoledne zavolat, jak se má u kámoše na xboxu, ale bombardováním telefony a smskami akorát docílíš toho, že nakonec vypne telefon, aby měl od tebe chvíli pokoj. Nemluvě o tom, že budeš ostatním akorát k smíchu.

S ní se prostě bavit nebudeš
Jedna z největších hloupostí jsou jakékoliv zákazy, aby se s kýmkoliv bavil. Tvůj přítel určitě není nesvéprávný a tvůj zákaz bavit se s tou blonckou, která je však jeho dlouholetá kamarádka, může pak záměrně porušovat, aby ti dal najevo, že není žádný otloukánek, který bude skákat podle toho, jak si ty pískneš. Navíc, čemu myslíš, že dá přednost? Dlouholetému přátelství, nebo vztahu, ve kterém je neustále pod dozorem?

Smaž si všechny holky z Facebooku a telefonu
Na této teorii dnes funguje několik párů, kteří však všude vykládají, že se jim takto žije mnohem lépe(?). Celé je to neskutečně prosté - ona si zkrátka smaže všechny kluky z přátel a mobilu a on to samé udělá s holkami. Pokud tuhle metodu chceš vyzkoušet na svém vztahu - kde bereš jistotu, že se s nějakou holkou nebude bavit třeba na nádraží nebo ve škole? Opravdu věříš tomu, že bude v kontaktu jen s kluky?
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Pokud někam půjdeš, tak se mnou

Ojoj. Pokud tuhle metudou chceš vyzkoušet na svém klukovi, abys měla stoprocentní jistotu, že ti nezahne, připrav se na to, že budeš občas některým lidem pro smích. Což o to, pokud budete spolu chodit na diskotéky, kde se dokážete zabavit oba, tak to ještě bude celkem v pohodě, ale představ si, že tě někdy zatáhne do neskutečného pajzlu, kde budeš v čistě chlapské společnosti, kde do sebe budou lít jedno pivko za druhým a budou mít na tebe narážky, že jsi stíhačka a kazíš jim celý večer. Co budeš dělat pak? Zavelíš: "Jdeme domu!" a tvůj přítel se bude muset poslušně zvednout a jít? Nebo jak si představuješ holčičí dýchánek s tvým přítelem? Asi to taky nejde dohromady, co?

Jako v celém životě - je zkrátka nejlepší používat svůj zdravý rozum a zamyslet se: "Byla bych ráda, kdyby se taky takhle ke mě choval?" Většinou je to to nejlepší, co můžeš udělat, než začneš zbytečně zabíjet váš vztah kvůli tvé přehnané žárlivosti.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •