Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý o nich říká něco jiného. Zlo nebo dobro? Rozhodla jsem se vám poskytnout informace od nehtomanky.

Opravdu chceš gelové nehty?

Gelové nehty
zdroj: oficiální zdroj Gelové nehty
aktualizováno 07.08.2011, 08:50 | 07.08.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Každý o nich říká něco jiného. Zlo nebo dobro? Rozhodla jsem se vám poskytnout informace od "nehtomanky".

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Lentilka

www.lady-lentilkaa.blog.czJá mám gelové nehty už rok a jsem jejich příznivkyní. Než si je ale necháš udělat, dobře si to rozmysli, protože pokud si nehty necháš udělat jen jednou a pak ti je sundají, budeš mít vlastní nehty skutečně zničené. Proto předtím, než se rozhodneš si udělat gelové nehty, by ses měla pořádně rozmyslet, zda je chceš mít jen jednou, nebo na delší dobu.

Dále by sis měla rozmyslet, kde si necháš nehty vymodelovat. Mnoho lidí kouká jen na to, aby byly levné, ale POZOR! Cena není vše, je lepší si nehty pořídit dražší, ale zato kvalitnější, co déle vydrží. Levné by se nám mohly brzo zlomit a věřte, hodně to bolí.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Další rada - nehty by si měl pořizovat jen ten, kdo se o ně chce starat. Musí se totiž většinou každé čtyři týdny doplňovat, protože odrůstají a odrosty nevypadají dobře.

To by bylo z mých rad vše, potom už tu máme jen takové drobnosti jako délka a způsob nalakování nehtů. To si každý zvolí podle své povahy a stylu. Nakonec bych ještě chtěla dodat, že nehty vypadají opravdu dobře, doplňují dobrý vzhled, a i když to většina mužů nedá najevo, jim se to taky líbí :-) (Z vlastní zkušenosti potvrzeno.)

TIP pro toho, kdo má rád škrábání na zádech... S gelovými nehty je to daleko příjemnější... :-)6 hlasů
Vaše hodnocení