Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dneska mi volala ubrečená kamarádka s tím, že ji nikdo nechce. Odůvodnovala to svou postavou krev a mlíko, kterou by jí každý záviděl, kdyby nebylo vyzáblých, vyretušovaných modelek z časopisů, které nám jsou neustále podsouvány.

Opravdu chcete zhubnout?

aktualizováno 15.03.2012, 00:00 | 15.03.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Dneska mi volala ubrečená kamarádka s tím, že ji nikdo nechce. Odůvodnovala to svou postavou krev a mlíko, kterou by jí každý záviděl, kdyby nebylo vyzáblých, vyretušovaných modelek z časopisů, které nám jsou neustále podsouvány.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Janča

www.derniera.blog.czMnohé z nás při pohledu na noviny zapomínají na přítomnost všelijakých úprav. I když si to nepřipouštíme, jsme ze všeh stran ovlivňované hlavně médii. Která z nás může říct, že ani na minutku nezatoužila vypadat o něco lépe, ztratit pár tuků...

Jestli jste se rozhodli zhubnout, nikdo vám bránit nemůže, ale nezapomínejte, že v případě většiny diet vše naberete zpátky, mnohdy i přiberete.

Já se držím hesla: Nepřejídat se a sportovat, sportovat, sportovat! Mě zatím hodně pomáhá, ale na začátku si každá musíme najít pořádný důvod. Hubnout kvůli příteli je jedna z největších blbostí, kterých se můžeme dopustit, hubnout do plavek taky není správný cíl.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Řekněte, není nejdůležitější se líbit sama sobě? Rozhlédněte se okolo sebe. Mnoho holek, které moc krásy nepobraly, mají kluka na každém rohu. Proč? Věří si.

Vrátíme se k 2. fázi hubnutí, kde si každá najde tu svou určitou "dietu", která bude pomáhat. Doporučuju začít tím, že si dáte strop, do kdy budete jíst, například do 19 hodin, poté se budete muset naučit rozpoznávat, kdy už se přejídáte.

Nezapomeňte na pohyb, bez kterého to nepůjde. Začněte vybíháním schodů a pozvolna přidávejte, nikdy si neříkejte vymluvy: "Dneska je moc velká zima!" Každý den si pak najdete důvody pro vynechání. Sport výborně působí i na vaši psychickou stránku, chvíli zapomenete na problémy, pročistíte si hlavu, budete se cítit lépe.8 hlasů
Vaše hodnocení