Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Připadá ti, že nemáš co na sebe, protože ti většina oblečení není. A pokud se do něj vejdeš, vypadáš úplně jinak než modelka z plakátů? Pak je tento článek přesně pro tebe.

Pár kilo navíc? No a!

aktualizováno 25.01.2012, 12:25 | 07.09.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Připadá ti, že nemáš co na sebe, protože ti většina oblečení není. A pokud se do něj vejdeš, vypadáš úplně jinak než modelka z plakátů? Pak je tento článek přesně pro tebe.

Oblečení ti musí sednout!


Nemá smysl kupovat si oblečení o velikost větší, protože přebytečná látka jenom vyvolá iluzi, že jsi tlustší, a ztratíš křivky tvého těla, které jsou neuvěřitelně sexy! Hloupé je také koupit si něco, co se ti líbí, protože do toho plánuješ zhubnout. Malé oblečení ti deformuje postavu a upozorňuje na problémové partie. Uznej, že nevypadá nejlíp, když si nějaká holka krev a mlíko vezme o číslo menší bokovky.


Když plánuješ zhubnout, počkej s nákupem oblečení až se tak opravdu stane, protože nevíš, jestli náhodou místo tuku na bříšku neztratíš prsa a tvoje postava se úplně nezmění. Lepší je koupit si oblečení přesně na svoji současnou figuru a až opravdu zhubneš, pořídit si nové kousky a ty staré třeba prodat v nějaké internetové aukci.

Přemýšlej o střihu!


Pokud máš širší boky, musí ti být jasné, že "skinny“ džíny nebudou úplně to ideální. Mnohem více tvé postavě zalichotí lehce rozšířené kalhoty "bootcut“, které zamaskují rozdíl mezi boky a kotníky, takže změní poměr tvých křivek v tvůj prospěch.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Pokud jde o sukni, vol spíše ty, co jsou střižené do "A“ a končí minimálně u kolen. Zamaskuješ silnější stehna, a přesto budeš moct ukázat vtipné punčocháče. Pokud vyrážíš na party, vezmi si klidně černé úzké džíny, ale vždycky je doplň botami na vyšším podpatku, nebo kozačkami a delším topem.

Zaujmi vrškem!


Spodní část outfitu bychom měli, co ale nahoru. V poslední době jsou stále více moderní dlouhá tílka, která můžeš nosit pod košile, trička s větším výstřihem nebo klidně jen tak doplněná výrazným náhrdelníkem, nebo broží. Mnoho obchodů je nabízí ve všech barvách, takže si stačí jen vybrat. Ve tvém šatníku by určitě neměl dlouhý nátělník chybět v bílé, černé a šedé barvě. Určitě nic nezkazíš, když si pořídíš nějaký i ve veselejší barvě, jako je růžová nebo modrá, které ti rozveselí podzim.

 

Doplňky


Čím dokonale odvedeš pozornost od problémových partií, je výrazný doplněk. Pořiď si masivní náhrdelník, kterým převedeš pozornost k obličeji. Nebo si můžeš svůj styl vybudovat na tom, že nosíš různé pokrývky hlavy. Na podzim určitě zaboduješ s kloboučkem nebo pletenou čepicí, kterou sladíš se šálou a rukavicemi. Na párty můžeš směle vyrazit v klobouku v pánském stylu nebo kšiltovce s rovným kšiltem. Dobře působí i velká kabelka, kterou sladíš s botami nebo nějakým jiným detailem na oblečení.


Pozitivní myšlení


Co záleží na tom, jestli nosíš velikost 44, když se cítíš dobře? Je důležité být se sebou spokojená, pak totiž nikdo nekouká na tvoje stehna nebo boky, ale dívají se na tvůj usměvavý
obličej mnohem víc, než kdybys jako šedá myš seděla v temném rohu.9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •