Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Téměř každé ráno sedím před narvanou skříní a řeším, že nemám co na sebe. Ale vsadím se o cokoliv, že i holky, které tohle nedělají, nervózně vyhazují půlku šatníku na postel a přemýšlí, co na sebe, když jde o nějakou party.

Party prohřešky - takhle opravdu nezazáříš

Sexy nebo nesexy?
zdroj: Thinkstockphotos Sexy nebo nesexy?
aktualizováno 12.11.2013, 00:12 | 12.11.2013, 00:12 | Krásná.cz / čtenářka

Téměř každé ráno sedím před narvanou skříní a řeším, že nemám "co na sebe." Ale vsadím se o cokoliv, že i holky, které tohle nedělají, nervózně vyhazují půlku šatníku na postel a přemýšlí, co na sebe, když jde o nějakou party.

Alespoň jednou za čas chce každá zazářit, aby se na ni všichni podívali a řekli si: "Páni, ta vypadá dneska dobře." Jenže k čemu je hodinové snažení se a přípravy, když ve finále zničíš svůj outfit naprostými maličkostmi? Ale maličkostmi, které vážně praští do očí...

A ještě že začneme - velice "děkuji" blogerce Cervenej cudlik, která zde zveřejnila článek MÓDNÍ HŘÍCHY: 8 věcí, kterým se vyhni". Vůbec teď nebudu vypadat jako nějaká kopírka! :-) Ale článek už jsem měla delší dobu rozpracovaný, tak mi bylo líto ho jen tak smazat a nevydat...

Jaká je barva tvého spodního prádla?
Zrovna nedávno jsem byla na jedné akci, kam přišly tři holky - všechny minišatičky, které vypadaly naprosto luxusně, měly na ně postavu, správnou obuv, ale... Všem třem zpod těch šatiček zářila naprosto kontrastní podprsenka, že to celý božský celek naprosto pohřbilo. Pro představu - jedna měla šedé šatičky a neonově oranžovou podprsenku, druhá červené šaty s modrou a třetí dokonce bílou s černou. Opravdu nádhera, to vám povím. (ironie)

Nikde není psáno, že bys měla mít nakoupeny podprsenky ve všech barvách, které se nachází ve tvé skříni, ale přece jen - vzít si červené tílko, ze kterého na ostatní doslova řve zelená práskačka, to je opravdu vrchol nevkusu. To už ti k naprosté dokonalosti chybí jen červený nos.... A věř mi - na diskotéce, kde svítí všechna ta možná světla a lasery, je to vidět ještě víc než venku za denního světla, zvlášť ty neonové barvy.

Umíš v těch botech vůbec chodit?
I ty nejkrásnější boty se mohou stát naprostou noční můrou, pokud tě trochu tlačí nebo jsou na tebe příliš vysoké. A určitě uznáš, že holka na jehlách, na kterých vůbec neumí chodit, vypadá spíš směšně než sexy. Nemluvě o tom, jaké nebezpečí pro ni pak představuje promile navíc nebo třeba obyčejné schody nebo stupínky na parketu.
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Pokud nechceš přesně takhle dopadnout, zamysli se naprosto střízlivě nad tím, jestli vůbec vydržíš celý večer na takových botách a zda v nich dokážeš vůbec chodit. Musíš taky brát v úvahu fakt, že v těch botách strávíš celý večer, kdy budeš tančit, chodit v davech lidí a strávíš na nich pěkných pár hodin. Takže určitě uznáš, že asi nemá cenu cpát se za každou cenu do těch, ze kterých tě po hodině bolí nohy. A chodit bosá taky není nic pěkného ani příjemného. Pokud si tedy nejsi jistá, klidně vyraž jen v botaskách nebo balerínkách, není to žádný prohřešek - pokud ty botasky tedy nezkombinuješ se šatičkami.

Nepřišla jsi sem rovnou ze školy?
Z téhle skupiny slečen pokaždé doslova teču, když je vidím přijít do nějakého toho klubu. Oblečené, jako by před chvílí přišly ze školy, vážně už chybí jenom školní aktovka, cvičky nebo nedej bože dokonce pomalu i kostýmek.

Když jdeš na jakoukoliv party, nemusíš mít strach z poněkud odvážnějšího oblečení nebo líčení (ovšem ohoz ve stylu E55 taky není to pravé ořechové). Proto doma zanech všechna saka, halenky, svetříky a podobné věci, které se hodí spíše do školních lavic. Chápu, že se v tom cítíš dobře, ale na diskotéku se to opravdu nehodí. Navíc - nebude ti v takovém svetru za chvíli pořádné horko?

Hlídej si svá... ňadra
Je dost možné, že si denně na různých bulvárních stránkách čteš o tom, jak nějaké celebritce vykouklo prso z šatů, a máš pocit, že když ti taky sem tam vypadne z topu tvoje chlouba, že to není nic tak hrozného. Ano, máš pravdu, opravdu se to někdy stane i těm nejopatrnějším, ale nejsi žádná Nicki Minaj nebo Miley Cyrus, aby tě za to všichni oslavovali - spíš naopak.

Pokud se rozhodneš vzít si nějaký větší výstřih nebo top bez ramínek, neustále si hlídej, aby sis pak neudělala ostudu s vylezlými prsy. Ať se ti to líbí, nebo ne - ostatní by tě akorát pomluvili a to ty určitě nechceš. Zajisté dokážeš zaujmout i nějak jinak, než tím, že budeš ostatním dělat nedobrovolný striptýz.

PS: Holkám s větším poprsím také radím, aby si nebraly příliš těsné topy - překvapivě se to klukům moc nelíbí, naopak si pak z vás dělají akorát srandu, že čekají, kdy to na vás pukne. A neříkám to ze závisti :-)

I vesnická diskotéka si zaslouží, abys trochu vypadala
"Ale, proč se malovat, vždyť je to jenom místní club," řekla ti nejspíš párkrát kamarádka, když tě viděla, jak si celá nervózní patláš make-up, abys vypadala alespoň chvíli dobře. Omyl! Myslím si, že každá holka by se měla snažit, aby nebyla za šmudlu. A bohužel i na těch vesnických diskáčích se tvůj vzhled řeší - dokonce i víc než v jiných klubech, přeci jen na vesnicích a menších městech, kde každý zná každého, jsi přece jen trochu víc středem pozornosti.

Neboj se tedy vzít si něco lepšího nebo se víc přimalovat, i kdyby jsi šla jen na "ten místní club". Doma nech tedy zničené věci (odrbané džíny, žmolkatá či opraná trička...) a vyraz v něčem opravdu pěkném. Zvlášť pokud se vydáváš "na lov", si tě nějaký kluk všimne víc, než kdybys byla za šedou myšku. Jen si dávej pozor, ať si k tělu nepustíš někoho, kdo akorát kouká do výstřihu, ale to už je jiný příběh...

Jaké prohřešky na diskotékách nesnášíte vy? :-)14 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •