Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdykoli jsem si na internetu hledala účinné přípravky proti pocení a názory na ně, bylo poměrně těžké dopátrat se nějakého výsledku, a tak konečně zjistit, co si mám tedy koupit.

PŘÍPRAVKY PROTI POCENÍ: Do čeho se vyplatí investovat

Přípravky proti pocení - 5
zdroj: Krásná.cz / čtenářka Přípravky proti pocení - 5
aktualizováno 25.09.2013, 00:00 | 25.09.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Kdykoli jsem si na internetu hledala účinné přípravky proti pocení a názory na ně, bylo poměrně těžké dopátrat se nějakého výsledku, a tak konečně zjistit, co si mám tedy koupit.

Tomu všemu chci udělat konec, a proto tě seznámím se třemi prostředky, které jsou tak nejvíce opěvovány (ovšem zároveň přeceňovány či kritizovány) a dozvíš se tak o nich pravdu.

Excipial Forte

Když jsem sehnala přípravek Excipial Forte, byla jsem nadšená, že KONEČNĚ držím v ruce něco, co bude dělat zázraky, a já už nikdy nebudu mít flekaté triko od potu. Ano, hned následující den po aplikaci (kterou jsem udělala večer před usnutím) jsem vydržela celý den v upnutém tričku a mohla jsem dokonce vydat i nějakou tělesnou námahu (ovšem nic těžkého, ani se nejednalo například o běh).

Další večer jsem přípravek znovu použila se stejným očekáváním. Ovšem už následující ve tři odpoledne jsem měla na upnutém tričku pod rukama zpocené kruhy. Co si budeme povídat, nic pěkného.

 

Přípravky proti pocení - 2
Excipial Forte (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Nakonec jsem si řekla, že na to přeci jen tak nezanevřu a Excipial znovu zkusím. Třetí den přípravek fungoval ještě o něco méně. A tak se dostáváme k tomu, že s častým používáním přestává fungovat, slábne na své síle a zcela nesplňuje má očekávání. To je důvod, proč jsem Excipial umístila na třetí místo ve své kolekci.

Za to je velmi dobře dostupný, cena je nádherná, protože lze koupit už zhruba za 130 korun.

Výhody: Pamatuji se, že při prvních použitích mi krásně fungoval. Bohužel, zhruba po pátém dni jeho účinek zeslábl.
Nevýhody: Při nanesení většího množství (zvlášť po holení) štípe.

Takže pro ty, kteří s pocením nemají zrovna velké problémy a netrápí je každodenní tmavé kruhy v podpaží, mohou s tímto přípravkem dosáhnout daleko lepších výsledků než já. Máš-li s pocením větší problémy, čtěte dál! :-)
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Druhý je velice známý přípravek Driclor

Musí se objednávat převážně přes internet a cena se vyhoupne o nějakou tu stovku výš. Pravda je ale taková, že s ním docílíš lepších výsledků.

Driclor se opět nanáší na čisté tělo večer před spaním, ovšem z vlastní zkušenosti bych doporučovala, aby to nebylo těsně po holení. To je potom panečku potrápeníčko. Deodorant Driclor totiž dokáže pěkně poštípat, a to si užiješ i bez nedávného "shavingu" tvého podpaží. Věděla jsem, do čeho jdu, věděla jsem, že mi bude večerní štípání oddalovat spánek, ale ráno a přes den máte podpaží zcela suché! Používala jsem ho poměrně často a jednou nebo dvakrát se mi stalo, že opět zklamal.

 

Přípravky proti pocení - 3
Driclor (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Samozřejmě tady převažuje ta kladná část, je možné, že jsem noc předtím nanesla přípravku málo, každopádně asi vše ztrácí po čase na své účinnosti. Driclor tedy umisťuji na druhé místo, jelikož je pravda, že opravdu zapůsobí.

Výhody: Velká šance dosáhnutí vysněného účinku. Z vlastních zkušeností jsem zjistila, že i při velké fyzické námaze neuvěřitelně a stále funguje!
Nevýhody: Hodně pálí a štípe, může se stát, že při velmi častém používání přestává fungovat. Proto bych ho doporučovala používat jednou za tři dny.

Nyní přecházím k poměrně nové věci - deodorantu od Rexony - Maximum Protection

Pořád jsem o tom slýchala, pořád jsem to četla a pořád jsem tomu nemohla uvěřit. Ne po těch mých zkušenostech. "To není možný! Přece nemůže "obyčejná" Rexona, kterou seženu v drogerii, fungovat, žádný deodorant nemůže takhle prostě fungovat, to jsou jenom vůně, kterým jsou uměle přiřazeny slogany - 48 hours protection (mimochodem, to je největší kravina. Kolikrát nám obyčejný deodorant nevydrží ani 3 hodiny)."

Ano, já osobně jsem si doposud kupovala deodoranty jen kvůli vůni. Všechny víme, že ve skutečnosti nefungují. Nová Rexona, která stojí kolem 150 korun, má tři druhy vůní. Už to mne naplnilo pochybami, jelikož když chci něco účinného, soustředím se na složení a dosažení účinku, ne na vůni. K tomu NEPÁLÍ, NEŠTÍPE, jen zkrátka pohladí - no to by jeden nevěřil. Před nedávnem jsem se rozhodla, že se sama přesvědčím.

 

Přípravky proti pocení - 1
Rexona - Maximum Protection (Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Doma mám fialový Sensitive Dry (pro jistotu jsem si vybrala ještě "suchou vůni") a jeden večer jsem Rexonu použila.

Tak.

Teď to řeknu na plnou pusu, FUNGUJE!

Uf, a je to venku.

Dlouho jsem to v sobě držela, ale přípravek musím pochválit. Klidně se nanáší. Ty se vyspíš. Už jen z toho tu skáču do vzduchu. Celý den mám na sobě upnuté tričko se svetříkem a jsem "v suchu". Opravdu si zaslouží všechna pluska, protože má štěstí - zatím mě nezklamal.

To je důvod, proč se tento deodorant stává mou jedničkou.

Výhody: Krásně voní (přirozeně), ale můžeš i tak použít svou vlastní vůni. Neštípe, nepálí, pohladí. Funguje poměrně dobře :-)
Nevýhody: --- (zatím jsem na to nepřišla).

Pokud si již nevíte rady, zkuste zakoupit některý z výše uvedených přípravků :-)7 hlasů
Vaše hodnocení