Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ani nevíte, jakou obrovskou radost jsem měla, když jsem měla tu čest navštívit finále SuperStar. Už v minulosti jsem se chtěla zúčastnit alespoň jednoho ročníku, ale zkrátka nikdy se mi to nepodařilo.

REPORTÁŽ: Zažila jsem SuperStar na vlastní kůži

Superstar - 7
zdroj: Krásná.cz / čtenářka Superstar - 7
aktualizováno 22.05.2013, 02:23 | 22.05.2013, 01:38 | Krásná.cz / čtenářka

Ani nevíte, jakou obrovskou radost jsem měla, když jsem měla tu čest navštívit finále SuperStar. Už v minulosti jsem se chtěla zúčastnit alespoň jednoho ročníku, ale zkrátka nikdy se mi to nepodařilo.

Díky milé paní Petře, která se po přečtení mého článku o Verče Stýbové na Krásné.cz rozhodla mne na finále pozvat, jsem skákala dva metry vysoko. Vzala jsem tedy sestřenici a vyrazily jsme. Před barrandovskými ateliéry, kde se fináe odehrává, jsme stály už od půl šesté, ale přesto to čekání uteklo jako voda.

Překvapilo mě, jak jsou ateliéry malinké. Čekala jsem obrovskou arénu. Zato ale vše vypadalo úhledně, nepoškozeně, až nově.

 

Superstar
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Dovnitř jsme se dostaly chvilinku po sedmé. S paní jsme se velmi rychle našly. Dokonce jsem měla možnost setkat se i s Verčinou sestřičkou Janou a i dalšími příbuznými. Do haly jsme vstoupili všichni pod jménem "Veronika Stýblová".

 

Superstar - 2
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Venku se mi to líbilo a nečekala jsem, že i vnitřek by mě mohl oslnit. Naopak! Byla jsem uchvácena! Vše nádherně vystrojené a opečovávané! (Vím, že to již zmiňuji podruhé, ale když to porovnám s O2 či Sazka arénou, vše je staré, otřískané, špinavé, zkrátka až nechutné... Proto mě SuperStar mile překvapila.)

Vše opravdu vypadalo jako v televizi. Samozřejmě jsem si myslela, že je podium mnohem větší, ale veškeré ateliéry vypadají v TV vždy větší, než ve skutečnosti jsou. Dokonce i na mých fotografiích to vypadá poměrně normálně, jak to známe z teevizních obrazovek. Zvláštní...

Ach, ano, vyfotila jsem i sponzory. Mentos a Coca Cola, které rozdávaly zadarmo. Mňam! :-) Ty plechovky byly děsně pidi! Jednu jsem si dotáhla až domů, protože takový suvenýr si jen tak někde nepořídím.

 

Superstar - 3
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Zde jsou již moderátoří připraveni na scéně, zhruba 4 minuty před vysíláním. Bylo tak moc zajímavé to vše vidět naživo. V reprácích byl slyšet slovenský producent, který odpočítával čas do živého vysílání. Také vteřinu před každým vystoupením (i po něm) zahlásil: "A teď velký potlesk, prosím!" Zkrátka obecenstvo navigoval, co dělat.

 

Superstar
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Povedlo se mi dokonce vyblesknout takovouhle parádní fotografii porotců! :-)

 

Superstar - 5
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Nejvíce nadšená jsem byla, že jsem mohla konečně vidět na vlastní oči Pala Haberu, kterého moc uznávám a vážím si ho. Ewu jsem viděla již dvakrát, a to ve svých čtrnácti letech, přesto teď, jak je známější, tipuju, že to byl o něco jinačí pocit než kdysi.

A nakonec Ondra Soukup, ze kterého měla obrovskou radost zase moje sestřenka, které se moc líbí. Popravdě s ní souhlasím, přijde mi jako sympatický chlapík.

A pak už přišli soutěžící :-)

 

Superstar - 6
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Samozřejmě jsem tam přijela fandit Verče, a jelikož celý nedělní večer otevírala, nemohla jsem si přát lepší zahájení! Hned při prvním ohlášení jejího jména celá naše řada vstala a začala jásat a skandovat! Má rodina mi pak potvrdila, že nás se sestřenkou v televizi opravdu spatřili.

 

Superstar - 7
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

A takhle nějak probíhá běžná 3-4 minutová přestávka. Ewa se znovu přelíčí, Ondra dolije něco k pití a Habera se za chvilinku vrátí. I my ostatní máme přestávku, ale bylo nám řečeno, že ten, kdo se nestihne do určité doby vrátit, musí počkat až na další přestávku. Většinou lidé chodili právě ven na toalety, a to podle mě není šance v tom davu stihnout. Tak jsem nic neriskovala a celou SuperStar testovala, jak silnou vůli mám. :-) Zvládla jsem to.

 

Superstar - 8
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.

 

A zde další fotografie, tentokrát Pčelára během Wonderwall.

 

Superstar - 9
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Tady to vypadá, jako by se Ewa dívala přímo do mého objektivu. Kdo ví. :-)

 

Superstar - 10
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Dost často jsem zkoumala její šaty a tajně přemýšlela, kde bych takové taky sehnala. :-)

A zde již stojí řada připravená k vyřazování. Neuvěřitelné, že i v takových drsných podmínkách jsou tak velcí optimisti. Všichni mají úsměv na tváři. :-)

 

Superstar - 1
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

 

Pokud by vás zajímalo, co se dělo během přestávek, tak vždy přiběhl producent, který působil jako moderátor. Publikum zabavoval většinou tím, že vyzíval lidi, stojící dole u podia k tomu, aby přišli zazpívat. Ti se o to doslova prali (obzvlášť ti mladší), jelikož odměnou byla "vstupenka" do zákulisí SuperStar.

Já bych tímto ještě jednou chtěla moc poděkovat jak Krásné.cz, díky které byl zveřejněn můj článek o Verče Stýblové, tak i samotné paní Petře, díky které se tohle všechno uskutečnilo. Mám o jeden (tak obrovský) zážitek navíc! :-)4 hlasů
Vaše hodnocení