Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš obavy, že je ti tvůj miláček nevěrný? Řešíš další problémy?

SMSky, které kluci nesnášejí!

aktualizováno 18.03.2011, 00:31 | 18.03.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Máš obavy, že je ti tvůj miláček nevěrný? Řešíš další problémy?

Čtenářka
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Denisa Bartošová

http://denisa-bartosova.blog.cz/Nejlepší je si o tom promluvit, když jste spolu o samotě. Nejhorší je, když ho bombarduješ zbytečnými SMSkami, kterého ho nejen otravují, ale také ho i nutí k ukončení vašeho vztahu!

Zde máte menší seznam SMSek, které by z vašeho mobilu nikdy neměli odejít:

Musíme si nutně promluvit!
Tato věta většinou kluky štve, pravděpodobně by ti na ni vůbec neodepsal a přestal by se s tebou bavit, počkal by až tě ta tvá mizerná nálada přejde.

 

Rozšiřujeme řady blogerek a blogerů!

I ty můžeš rozhodnout o tom, zda se noví autoři a autorky zařadí mezi pravidelné přispěvatele. V rubrice další blogy najdeš nové texty od nových lidí a hlasováním v anketě na konci článku dáš najevo svůj názor. Pokud dotyčný/á bude mít hodně kladných ohlasů, budeš jeho/její příspěvky číst pravidelně.

Nebo chceš psát taky? Více informací se dozvíš ZDE.Je všechno v pořádku?.. Odpověz!
Také tohle není vhodná SMSka.. mohl by si také říct: Ty jo, co se stalo, co sem zase proved? Raději se této věty také vyvarujte!

Stav se, prosím, je mi smutno
Tvůj miláček by zrovna neměl volnou chvíli. Představ si, že co dělá, jestli náhodou nemá trénink, nebo nějakou práci. A co by měl udělat? Sebrat se a odejít za tebou? To rozhodně ne.

Ty už mě nemáš rád?
Tuhle větu kluci přímo nesnáší, jsou na ni přímo alergičtí!  Mohlo by to skončit tak, že by zařval jak pominutý, vypl si na dva dny mobil a hrál by mrtvého brouka.

Anketa
Líbil se ti článek Denisy Bartošové? Chtěla bys její texty číst pravidelně?
447 hlasů
ANO
1237 hlasů
NE
Hlasovalo 1684 lidí
 

 8 hlasů
Vaše hodnocení