Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tento příběh se začal psát zářím 2012, kdy jsem nastoupila na střední školu na obor management.

Učitel, nebo partner?

Láska s učitelem
zdroj: Thinkstockphotos Láska s učitelem
aktualizováno 16.02.2018, 00:00 | 16.02.2018, 00:00 |

Tento příběh se začal psát zářím 2012, kdy jsem nastoupila na střední školu na obor management.

Nikdy jsem nebyla premiantka třídy, a proto jsem byla ráda, že jsem se dostala na maturitní obor. Vždy jsem si představovala, že to bude jako na základce - odsedím si to tam, udělám si písemky na trojky a dostanu se do čtvrtého ročníku, udělám si maturitu a potom si budu sedět někde v kanceláři, pít kafíčka a domlouvat schůzky svému nadřízenému. Jenže to jsem se spletla.


Vše to bylo těžké... noví učitelé, spolužáci a také nové předměty. První půl rok ve škole plynul docela dobře, vysvědčení taky ušlo, jinak ve škole byla nuda, však to každý zná. Nemluvě o tom, že jsem ráno musela odvézt sourozence do školy, potom běžet na vlak, přetrpět školu a potom zase honem pro sourozence do školy a školky a domů. Takhle jsem se to měla každý den.


Něco se změnilo 1. dubna roku 2013. Nastoupil k nám nový, mladý učitel, který měl specializaci na informatiku. Všem holkám se líbil, kromě mě. Vzhledem k tomu, že zrovna vyhodili našeho učitele na praxi, tak ho zastoupil do konce roku. Všichni jsme si mysleli, že to s námi nevydrží, vzdá to a odejde. Opak byl pravdou. Nenechal se vyšachovat a ve druháku jsme ho dostali na informatiku. Skoro všichni jsme se přes prázdniny uklidnili a respektovali ho.


Nastal druhý ročník, kde se holky předháněly, která na něj lépe zapůsobí a dokonce padly otázky typu, zda je svobodný, jestli má přítelkyni atd... On samozřejmě přítelkyni měl, takže všechny holky byly zoufalé. Druhák probíhal dobře, až na konec druhého pololetí, kdy mě moje třídní potopila a chtěla mě nechat rupnout. Přestala jsem chodit do školy, abych mohla nastoupit na jinou školu znovu do druháku. Povedlo se a já neměla pětky nýbrž neomluvenou absenci a tím pádem na vysvědčení písmenko N. Další rok jsem studovala opět na této škole, ale obor prodavač, který jsem musela ze zdravotních a rodinných důvodů ukončit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Aférka s učitelem? Díky, NE!
Problém s učitelem? Hlavně v klidu!
Průšvih! Zabouchla jsem se do učitele


Od ukončení studia jsem pana učitele neviděla. Potom v únoru 2016 jsem si ho párkrát viděla na diskotéce u nás ve městě. V květnu 2016 jsem ho potkala i se svým bývalým spolužákem opět u té diskotéky a tam to začalo. Povídali jsme si (stále jsem mu vykala). Po tom večeru, co jsem si s ním u Labe povídala a skoro ho z něj tahala, jsem byla odvážná a přidala jsem si ho přes toho spolužáka do přátel. Na potvrzení jsem čekala skoro týden. Napsala jsem mu, zda půjde zase na tu diskotéku a on, že neví a "omylem jsem mu tykala". On mi napsal, že to nevadí, že si můžeme tykat.


Po cca měsíci jsme se domluvili, že se sejdeme na té diskotéce - on tam šel se svou partou a já s tou svou. Tam jsme poprvé tancovali, popíjeli a bavili se. Potom jsme si týden psali a dohodli se, že půjdeme ven. Procházeli jsme se po městě a potom mě doprovodil před dům. Chtěl mě políbit, ale nenechala jsem se. Rozloučili jsme se a další den jsme si opět psali a měli další rande u jezera, romantika, a tam jsme se poprvé políbili.


Od našeho polibku jsme věděli, že se chceme více poznávat. A jelikož jsme se dali dohromady koncem června, tak jsme celé léto randili a na konci spolu začali bydlet. Teď už jsme spolu skoro dva roky a jsem nadevšechno šťastná. Plánujeme rodinu, svatbu, domeček a dokončení mého studia.


Měla jsem o něm mínění, že je to jeden z těch namachrovaných učitelů, co si o sobě myslí, jak je maximálně dokonalý, ale on je úplný opak. Takže když to shrnu, tak je to můj partner, ale zároveň, jelikož je o 12 let starší, tak se od něj mám stále co učit. Mít staršího chlapa má své pro a proti, ale já zatím vidím jenom to pro, za co jsem ráda. Neboj se být s chlapem, který je starší než TY, neboj toho, co ti ostatní řeknou. Je to jen tvoje věc.


Na závěr chci jen říct, že by mě ani ve snu nenapadlo, že budu šťastná se svým učitelem ze střední a už vůbec bych si nemyslela, že s ním budu mít vážný vztah. To, že s ním plánuji budoucnost, je jak sen. On je ten pravý, tím sem si naprosto jistá.

 

Článek pro tebe napsala Gabriela.0 hlasů
Vaše hodnocení