Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nic ti nevychází? Myslíš si, že zrovna ty bys potřebovala štěstí jako sůl? Můžu tě ujistit, že se stejným pocitem se potýká hodně holek, jako jsi ty. Proto čti dále.

Úspěšná můžeš být i ty

aktualizováno 09.04.2011, 00:53 | 09.04.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Nic ti nevychází? Myslíš si, že zrovna ty bys potřebovala štěstí jako sůl? Můžu tě ujistit, že se stejným pocitem se potýká hodně holek, jako jsi ty. Proto čti dále.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Lasička Pisatelka

www.hlavne-barevne.blog.cz
 Občas se stane, že nějaké plány nevyjdou. Ale co když se to děje v jednom kuse? V tomhle článku ti v několika bodech povím, jak na to, aby se k tobě Štěstěna neobracela zády.

1. Tvoje štěstí závisí pouze na tobě! Přestože ti to může připadat nesmyslné, opravdu je to tak. Základ úspěchu tkví v tvé hlavě. Buď sebevědomá, optimistická a v dobré náladě, pak je tvoje šance na úspěch v čemkoli hned vyšší.

2. Štěstí přeje připraveným. Je úplně jedno, jestli si chceš zajistit úspěch v písemce z matematiky, nebo na prvním rande. Buď připravená na všechny pravděpodobné možnosti,
ať nejsi nervózní. Když budeš mít pro jistotu připravená témata na pokec se svým budoucím miláčkem, nemůže se stát, že se trapně zadrhneš. A o to tu přece jde!

 

Rozšiřujeme řady blogerek a blogerů!

I ty můžeš rozhodnout o tom, zda se noví autoři a autorky zařadí mezi pravidelné přispěvatele. V rubrice další blogy najdeš nové texty od nových lidí a hlasováním v anketě na konci článku dáš najevo svůj názor. Pokud dotyčný/á bude mít hodně kladných ohlasů, budeš jeho/její příspěvky číst pravidelně.

Nebo chceš psát taky? Více informací se dozvíš ZDE.3. Dobrá nálada a úsměv. Opravdovým základem jednání s lidmi je být příjemná. S úsměvem jde všechno líp, ať už ve škole nebo s kamarády.

4. Neúspěch si neber osobně. Pokud i přes všechny rady úspěch stále nepřichází, nevěš hlavu! Občas se prostě nedá nic dělat. Neber to moc vážně a soustřeď se na něco, co ti opravdu jde. Na světě existují určitá omezení, třeba hrát basketbal při 150 centimetrech není úplně dobré. Snaž se hlavně tam, kde máš šanci na úspěch a kde tě to opravdu baví.

Pokud se budeš řídit těmito jednoduchými radami, věř, že štěstí a úspěch se brzy dostaví. Všechno je o tom, dobře zapůsobit na ostatní.

Anketa
Líbil se ti článek Lasičky Pisatelky? Chceš její texty číst pravidelně?
190 hlasů
ANO
158 hlasů
NE
Hlasovalo 348 lidí
 

 5 hlasů
Vaše hodnocení