Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zkrátka mi to nedá a ráda bych alespoň jednou za existenci SuperStar řekla svůj názor na soutěžící - zejména na jednu.

Veronika Stýblová je vždy vzácným hostem

SuperStar: Stýblová
zdroj: TV Nova SuperStar: Stýblová
aktualizováno 28.04.2013, 00:10 | 28.04.2013, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Zkrátka mi to nedá a ráda bych alespoň jednou za existenci SuperStar řekla svůj názor na soutěžící - zejména na jednu.

SuperStar sleduji ráda a sledovala jsem i předchozí ročníky. Dodnes si pamatuji na tu partu Bena Cristovaa, Moniky Bagárové a Honzy Bendiga nebo později Martina Haricha a Michala Šepse. Nyní bych se ale už ráda dostala k aktuální řadě. Zprvu jsem myslela, že si ve finálové dvanáctce nenajdu žádného oblíbence, kterému bych doma držela pěsti a mohla mu aspoň fandit, jelikož jsem většinu dnů bohužel bez kreditu a nemám tedy peníze na hlasování. Ale opak byl pravdou.

Když v televizi ještě běžela castingová kola a na řadu přišla "nějaká Verča" a ještě než vydala jediný tón, byla opěvována Ewou, okamžitě si tak vykoledovala (ačkoli si to třeba neuvědomila ani ona, ani Ewa) kritičtější pohled, alespoň ze stránky diváků.

Drahá Veru, pokud někdy na tohle narazíš, a dokonce s trpělivostí přečteš, mohu říct, že jsi mile a nadmíru překvapila. Zde se opravdu prokázalo, že Ewa měla pravdu a už kdysi svou vítězku zvolila správně.

Několikrát jsem se při sledování dalších epizod přistihla, že čekám, kdy na řadu přijde Verča a budu si moci zcela zesílit volume na maximum a udělat si doma miniaturní nedělní party. Je takřka jedno, co zvolí za písničku, mohu říct, že se vždy slušně vyrovnala originálu, ba kolikrát se mi píseň líbila víc než od původního interpreta!
 

 Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Avšak pak přišel ten moment, ta chvíle, kdy jsem již stoprocentně věděla, že Verča je úžasná (omlouvám se za zpoždění těm, kteří na to přišli stokrát rychleji než já) a že do SuperStar nepatří, protože na tu soutěž je moc dobrá, naopak by měla být tím vzácným hostem, kterého vždy zvou k nalákání diváků, jako to dělají v americkém či britském X Factoru. Bylo to tehdy, když zazpívala Titanium. Tu obtížně zazpívatelnou písničku, která má tisíce efektů, aby to alespoň "znělo", Verča převedla do neuvěřitelné podoby! Použila pouze jediný efekt, a to svůj hlas. Originál písně se popravdě dá poslouchat snad jen na diskotéce. Ovšem Verčino podání bylo brilantní! Tuhle verzi bych zařadila do hitparád a popravdě se přiznám, že jsem ji poslouchala i několik dní potom.

Někdo jako ona proto nikdy nemůže být zklamán z vypadnutí ze SuperStar, protože patří mezi vítěze. Vypadnout by mohla jen v případě, že by měla tolik fanoušků jako já, kteří máme kredit v minusu.

Hodlám si koupit lístek alespoň na jedno finále SuperStar, abych Verčin výkon mohla vidět živě, to musí být teprve zážitek! Uvidíme, jaké budu mít štěstí a zda mi ho hned nevyprodají.

A ještě nakonec pro Verču: SuperStar rozhodně nebude tvá konečná zastávka, ba naopak - ta startovní čára, kdy všichni manažeři čekají, až konečně vypadneš, aby tě získali. Proto se udrž co nejdéle, aby se jich na SuperStar mrklo ještě víc a byl jich ještě aspoň dvojnásobek.3 hlasů
Vaše hodnocení