Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poprvé sex? Ohrané téma! Možná stále žhavé, ale rozhodně ne jediné. Jsou tu i jiná poprvé s tvým milovaným, která nás možná trápí.

Více než jen jedno poprvé

Budoucí tchyně
zdroj: Thinkstockphotos Budoucí tchyně
aktualizováno 14.09.2012, 01:36 | 14.09.2012, 01:05 | Krásná.cz / čtenářka

Poprvé sex? Ohrané téma! Možná stále žhavé, ale rozhodně ne jediné. Jsou tu i jiná poprvé s tvým milovaným, která nás možná trápí.

Možná se zdá, že tohle je hloupost, ale upřímně mně samotné to dělalo potíže dlouho a teď vlastně ani nevím proč. Zkrátka... Jaké to bude, až tě uvidí poprvé nenamalovanou? Pokud tě tohle trápí, tak už nemusí. Říká se, že kluci mají rádi přirozenost, a je to pravda, můžeš tomu věřit.

Podle toho, co jsem vypozorovala, mi přijde, že holky se na sebe v zrcadle koukají až moc pečlivě. Vlastně je docela fakt, že kluci na nás vidí asi tak o třičtvrtě nedokonalostí méně než my sami. A hlavně, když si nebudeš pořád stěžovat na ten pupínek, na tohle a na tamto, tak si toho ani nevšimnou. Také o tomhle to je, protože tak, jak se posuzuješ ty, tě často posuzuje i tvé okolí. A mnohem víc, když to říkáš nahlas.

Tak trochu sebevědomí a do toho. Tvůj kluk tě určitě má rád takovou, jaká jsi, a pokud ne, je to debil.

Bojíš se toho, kdy a jak se poprvé setkáš s jeho rodinou? Jste na to dva a on svou rodinu zná. Na tomhle se můžete předem domluvit, naplánovat například společný oběd a on tě může seznámit se svými rodiči nanečisto už předem, když ti řekne, jak to u nich doma vlastně chodí, jací jsou, čemu se vyhnout a o co se naopak zajímat. Ptej se, vyzvídej!

První dojem je důležitý. Určitě budeš nervózní a nebudu říkat, že ne, ale dá se to zvládnout s úsměvem. Vždy je lepší být připravená. Druhá možnost může být ta horší a to ta, že pro tebe tvůj milovaný připraví nečekané překvapení a najednou tam stojíš a nevíš nic. V tom případě hlavně nepanikařit, chovat se mile, zdvořile a hlavně přirozeně. Hodně štěstí.

Do třetice. Stydíš se, až před ním budeš poprvé nahá? Řekla bych, že většina holek to tak má. No, o co všechno bychom přišli, kdybychom se pokaždé jen styděli a všechno kvůli tomu zahrnovali. Určitě o dost věcí a časem bychom toho možná mohli litovat a říkat si, jak by z toho nakonec mohla být pěkná chvíle, pěkný zážitek.

Neříkej si, že nemáš ideální postavu, tu nemá nikdo. Každý je prostě takový, jak si ho maminka s tatínkem udělali a jak se člověk sám o sebe stará. Zase můžu podotknout, že kluk si tě vybral, protože se mu líbíš a má tě rád, či dokonce tě miluje.

Neváhej, naber sebevědomí do hrsti a jdi do toho. Obavy z toho, že se bude smát, nebo že si něco rozmyslí, jsou zbytečné, pokud to není debil. A pokud je, zjistíš to snad dřív, než se před ním budeš svlékat.

Z jakého poprvé máš strach ty? Reaguju na komentáře ;-)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •