Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Připravila jsem si pro vás článek, který by mohl být jedním z bodů vašeho štěstí a duševní pohody.

Vyčistěte si život od špatných lidí

Štěstí
zdroj: Thinkstockphotos Štěstí
aktualizováno 06.07.2015, 00:00 | 06.07.2015, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Připravila jsem si pro vás článek, který by mohl být jedním z bodů vašeho štěstí a duševní pohody.

Zbavte se špatných lidí okolo sebe. Teď tím nemíním učitele, šéfy či naštvané rodiče, myslím tím lidi, kterých se jednoduše zbavit můžete a nemusíte s nimi nějak více komunikovat.

Berme to tak, každý z vás má okolo sebe falešné lidi nebo osoby, ze kterých máte špatný pocit. Měli byste takový lidi považovat za svoje přátele? Možná máte strach jim říct, co vám na nich vadí. Možná si říkáte, že se jednoho dne zlepší. Možná nechcete plýtvat energií na to to s nimi řešit. Ale pravda je opakem. Zjistila jsem to z vlastní zkušenosti. Jediný způsob je vyřadit tyhle lidi ze svého života. Tím, že budete dále dělat, jakože se nic nestalo a dál s nimi komunikovat to akorát zhorší. Budete mít stále špatný pocit, který se může časem násobit. A navíc tím budete plýtvat vaší energií a to přece k duševní spokojenosti nechceme. Naopak se chceme obklopit lidmi, které máme rádi a, který na nás mají většinou pozitivní vliv.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Věřím v posmrtný život, můj mrtvý kluk se mnou mluvil

Porozchodový manuál: Sedm způsobů, jak se vyléčit!

VAŠE PŘÍBĚHY: Celý život mě provází jen smůla

Nemusíte mít strach, jelikož to s nimi ani nemusíte moc řešit. Stačí jednoduše přestat na ty lidi myslet a moc s nimi nekomunikovat pouze, když se bude jednat o všeobecné věci. Když se vás později zeptají , jestli se něco nestalo, stačí jim to nějak jednoduše vysvětlit a nemyslet na to, jelikož takový lidé vám můžou být ukradení. Hlavně je nepomlouvejte, jelikož tím na ně také myslíte a ukazujete, že vás zajímají. Všímejte si lidí, které máte rádi a o jejich názory se zajímejte.

Zkuste se nad tím zamyslet. V dnešní době každý mluví o lidech, jako by měl 400 přátel, ale jsou to opravdový přátelé? Nebylo by lepší říkat tak jen opravdu jen malé skupince lidí?

*Neztrácejte čas s lidmi, který vás neučiní šťastnými. *

*Obklopujte se lidmi, které máte rádi. *

Článek pro tebe napsala blogerka Ronnie Wolf z blogu ronwolf.blog.cz.11 hlasů
Vaše hodnocení