Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá máme ve skříni spoustu věcí, které nenosíme, protože se nám zdají moc obyčejné. Poradím ti pár triků, jak svoje kousky oživíš, aniž bys musela něco kupovat...

Vylepši si staré oblečení

aktualizováno 18.04.2011, 01:26 | 02.05.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Každá máme ve skříni spoustu věcí, které nenosíme, protože se nám zdají moc obyčejné. Poradím ti pár triků, jak svoje kousky oživíš, aniž bys musela něco kupovat...

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Glam Princess

http://glam-queen.blog.czTrička

Máš nějaké nudné triko s dlouhým rukávem? Navrstvi ho s nějakým pěkným tílkem... Každý den můžeš jedno z triček obmněnit a máš pokaždé nový model. Pozor! Spodní triko nemůže být moc tlusté nebo široké, přidávalo by ti to kila navíc.

Nebo máš radši spíš drsnější styl? Rozřež si vzadu tričko nožíkem na sklo. Můžeš to pak růžně proplétat, což vypadá skvěle. Ale nepřežeň to, aby se ti to pak nerozpadlo :-)

Máš-li doma obyč bílé triko, nech si ho někde potisknout. Já jsem třeba z Kréty přijela s trikem s Lady Gaga za pár euro a vypadá to luxusně (hmm, kdyby aspoň ta prodavačka tenkrát uměla anglicky, deset let jsem jí tam vysvětlovala, co chci.

Přišij si na triko knoflíky, vypadá to božsky... Rozhodně líp,než různé placky. Nebo si prostě dej na krk šálu, nebo hodně řetízků.

Co na nohy?

Vem si obyčejné džíny (budeme používat slovo rifle, ano? Džíny zní hrozně:-), které trochu ohrň. Asi tak, aby ti byly vidět kotníky a nazuj si k tomu gladiátorky (nebo jiné sandálky na podobný způsob). Jestli je ti v tom ještě zima, vem si k tomu silonkové ponožky. Jestli máš ráda extravagantnější styl, nalakuj si nehty na nohách neonovým lakem, nejlépe každý jinak. Divila by ses, jak dobře to vypadá.

 

Rozšiřujeme řady blogerek a blogerů!

I ty můžeš rozhodnout o tom, zda se noví autoři a autorky zařadí mezi pravidelné přispěvatele. V rubrice další blogy najdeš nové texty od nových lidí a hlasováním v anketě na konci článku dáš najevo svůj názor. Pokud dotyčný/á bude mít hodně kladných ohlasů, budeš jeho/její příspěvky číst pravidelně.

Nebo chceš psát taky? Více informací se dozvíš ZDE.Samozřejmně i rifle si můžeš rozstříhat, nebo třeba vypilovat (pemzou na paty), zanechá to jenom taková odrbaná místa. Nebo si staré rifle ustřihni na kraťásky, po čase se ti samy pěkně roztřepí. Pokud máš rifle úzké, navlékni si přes ně delší tričko, které bude vypadat jako sukně.

Je libo sukýnka?

Pokud se ti zdá tvá sukně sama o sobě moc nudná, vem si k ní pořádně barevné ponožky a vem si podpatky. Pozor: tenhle styling s teniskama radši nezkoušej, vypadala bys jak šašek.

Máš šaty, které vypadají jako noční košile, tak je radši nenosíš? Stačí si je přepásat několika pásky a je po problému.

Pozor - nikdy si ničím nemaluj na oblečení (maximálně barvou na textil). V pračce se to rozpije a obarví všechno ostatní oblečení.

A taky už proboha nenoste placky na riflích a tričkách. Vypadá to dobře jenom na taškách...

Anketa
Chtěla bys články Glam Princess číst pravidelně?
252 hlasů
ANO
283 hlasů
NE
Hlasovalo 535 lidí
 4 hlasů
Vaše hodnocení