Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Náušnice si už nemusíš kupovat. Stačí, když si koupíš puzety a afroháčky, a najdeš nějaké pěkné věci doma a můžeš tvořit!

Z čeho všeho jdou udělat náušnice?

Náušnice - 5
zdroj: fler.cz Náušnice - 5
aktualizováno 03.06.2012, 00:00 | 03.06.2012, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Náušnice si už nemusíš kupovat. Stačí, když si koupíš puzety a afroháčky, a najdeš nějaké pěkné věci doma a můžeš tvořit!

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
El

www.Eliiinka.blog.cz


Uzávěry od plechovek

Asi všichni rádi pijeme limonády a energy nápoje v plechovce a možná taky ty uzávěry od nich sbíráš. Teď si z nich můžeš vyrobit originální náušnice! Jak na to?

Budeš potřebovat: uzávěry od plechovky, ostrý předmět (kružítko, hřebík, ostrou jehlu.. ), kovový kroužek a afroháček.

Náušnice - 1
(Foto: fler.cz)

Nejprve si ostrým předmětem propíchni vršek uzávěru, protáhni navlečený kroužek s afroháčkem a máš hotovo.

Puzzle
Jako malí jsme je rádi skládali a teď si z nich můžeš udělat náušnice. Návod je stejný jako ten předešlý. Propíchneš ostrým předmětem vršek puzzle, protáhneš afroháček a máš to!

Náušnice - 2
(Foto: fler.cz)

Knoflíky

Náušnice z knoflíků jsou docela rozšířené. Je ale zbytečné si je kupovat, když si je můžeš jednoduše vyrobit. Vyber si nějaké dva pěkné knoflíčky, přilep puzetu a je hotovo. Taky si můžeš udělat knoflíky jako visací náušnice.

Náušnice - 3
(Foto: fler.cz)

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Céčka
Další věc na výrobu náušnic jsou céčka. Můžeš si z nich udělat náušnice, ale i řetízek nebo náramek. Návod na náušnice je víc než lehký. Spojíš si libovolná céčka, tím horním provlíkneš kovový kroužek s afroháčkem a je to! Máš jednoduché a originální náušnice!

Náušnice - 4
(Foto: fler.cz)

Kancelářské sponky

Kancelářské sponky taky nejsou vůbec špatným nápadem! Návod je jako ten předešlý. ´Vezmeme si kancelářské sponky a protáhneme kroužek s afroháčkem. Na jeden afroháček můžeš dát klidně i víc sponek, je to jenom na tobě, jak si s tím vyhraješ :-)

Mince
Pokud máte doma desetníky, dvacetníky a padesátníky, je to dobrý nápad! Můžete jen nalepit puzetu, nebo si udělat vysací náušnice a použít afroháček.

Náušnice - 6
(Foto: fler.cz)

Porozhlídni se doma, třeba tě ještě něco napadne, stačí jen hledat a vymýšlet. Přeji hezké tvoření :-)
 9 hlasů
Vaše hodnocení