Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stává se ti, že jdeš kolem nějakeho místa a vybaví se ti, jak jste tam ty a tvůj kluk byli spolu? Je ti líto, že už to tak není? Stop!

Zapomeň už konečně na bývalého

aktualizováno 18.04.2011, 05:34 | 18.04.2011, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Stává se ti, že jdeš kolem nějakeho místa a vybaví se ti, jak jste tam ty a tvůj kluk byli spolu? Je ti líto, že už to tak není? Stop!

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
Nikol Čelouchová

www.your-outfit.blog.cz
 Chodí do stejné školy? Tak se mu prostě snaž vyhnout, přece o velké přestávce je i jiná zábava, než chodit po škole a pořád dokola ho potkávát. Chodí na obědy ve stejný čas?Tak se na obědě moc dlouho nezdržuj, přece jenom to bude chvíli trvat,než se naobědváš, ale aspoň se na něho nedívej...

Dojíždíš a on bydlí kousek od tebe? Jeho bydlišti se vyhni. Ignorace... Přece jenom nebude stát před tvým domem a jen tak se koukat, takže jestli bydlí par baráků od tebe, tak to ignoruj. Pusť si třeba cestou domů sluchátka a nevšímej si okolí...

Hele, ten mu je podobný!

Vidíš nějákeho kluka a říkáš si, že je mu strašně podobný a hned ti je do breku?Tak hlavně na toho podobneho kluka tak nezírej. Věř mi, že tohle ti situaci neusnadní, spíše to budeš mít těžší... Tak si řekni, že to je jenom náhoda a všímej si něčeho uplně jiného.

 

Rozšiřujeme řady blogerek a blogerů!

I ty můžeš rozhodnout o tom, zda se noví autoři a autorky zařadí mezi pravidelné přispěvatele. V rubrice další blogy najdeš nové texty od nových lidí a hlasováním v anketě na konci článku dáš najevo svůj názor. Pokud dotyčný/á bude mít hodně kladných ohlasů, budeš jeho/její příspěvky číst pravidelně.

Nebo chceš psát taky? Více informací se dozvíš ZDE.Řekni si jeho špatné vlastnoti. Přiznej si, že tě štvalo, jak si vždy musela se vším začínat, že tě někdy ani nevyslechl a podobně... Určitě neměl jen dobré vlastnosti. Vem si papír, tužku a vypiš si jeho zlozvyky, špatne vlastnosti a tak. Potom, když ti bude nejhůř, si to přečti a bude ti hned líp.

"Vytáhni" si ho z hlavy

Pořád na něj myslíš a vzpomínáš na to, jak jste spolu byli na tom úžasném filmu v kině. Ale no tak! Dej tomu sbohem, neupínej se na minulost, prohraješ budoucnost. Takže si řekni, že máš na lepšího. A když budeš myslet na nový objev, určitě nebudeš smutná. To je jasné :-D

Neposlouchej smutné písničky, aneb "dojebávky". Tím si náladu zhoršíš o 180°, to mi věř. Nebude lepší si pustit nějakou veselou písničku - zkus třeba Ke$ha, Ashley Tisdale, Kylie Minoque a tak?

Tak, tohle by ti mohlo aspoň trochu pomoct. Sama jsem si něco podobného zažila, takže mluvím ze zkušenosti.

Anketa
Chtěla bys číst texty Nikol Čelouchové pravidelně?
60 hlasů
ANO
101 hlasů
NE
Hlasovalo 161 lidí
 1 hlasů
Vaše hodnocení