Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Toužíš po krásných zdravých a dlouhých vlasech? Zapomeň na drahé kosmetické přípravky, jde to i bez nich, přírodně, rychle a za pár korun!

3 způsoby jak na krásné zdravé dlouhé vlasy rychle a za pár korun!

Dlouhé vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Dlouhé vlasy
aktualizováno 27.08.2017, 16:29 | 24.08.2017, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Toužíš po krásných zdravých a dlouhých vlasech? Zapomeň na drahé kosmetické přípravky, jde to i bez nich, přírodně, rychle a za pár korun!

Bioaquanol U+H

 

Možná už jsi slyšela o výborných účincích výtažku z kopřivy na vlasy. Ten a k tomu ještě výtažek z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloe vera nebo mateří kašičku obsahuje produkt s názvem Bioaquanol U. Výsledkem je lepší prokrvení vlasové pokožky a tím pádem snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a třepení, snížení tvorby lupů a růst nových vlasů.

 

Bioaquanol H se skládá z kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů. Jeho úkolem je odstranit vypadávání vlasů, obnovovit jejich růstový cyklus, zpevnit je a odstranit výskyt lupů.

 

Oba tyto produkty jsou k dostání v lékarnách a na internetu, v baleních buď po 50 ml nebo po 250 ml. Měly by se používat pravidelně, úplně ideálně jednou denně. Jejich účinky opravdu uvidíš a to zhruba po měsíci.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš krásné a dlouhé vlasy? Nauč se o ně správně pečovat
Nech si narůst dlouhé vlasy. Ale chce to péči!
11 geniálně jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy

 

Henna

 

Pokud máš hennu spojenou jen s dočasnými tetováními a barvením vlasů, vyvedu tě z omylu. Henna jako taková je používána už od starověku a není divu. Je zcela přírodní a na vlasy má jen samé pozitivní účinky. Udělej si zábal a spoj kúru s příjemnou relaxací. Po použití budou tvé vlasy hebké, optimálně vyživené, lesklé, oživené a revitalizované.

 

Tyto účinky má jak klasická henna, která i barví a vybrat si můžeš z různých odstínů, tak henna vitamínová, která na tvůj odstín vlasů nemá žádný vliv.

 

Tip: Barevnou hennu najdeš i v nabídce drogérií, ale pozor na ni. Většinou nejde o tu pravou a poctivou. Po té se poohlédni v prodejnách s přírodní kosmetikou nebo na internetu, cena se většinou pohybuje od 150 do 200 korun.

 

vlasova kosmetika
(Foto: Archiv blogerky)

 

Biosil Plus

 

Biosil Plus je balení 60 tablet s doporučením dávkováním jednou denně. Obsahuje zinek, biotin, kyselinu pantotenovou a oxid křemičitý. Jeho účinkem je nejen udržování normálního stavu vlasů, ale i nehtů a pokožky. Produkt seženeš v každé lékárně a zaplatíš za něj 60 korun.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •