Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Česká youtube komunita se neustále rozrůstá. Za poslední rok se objevila spousta nových beauty youtuberek.

Beauty youtuberky na scénu aneb znáš tyhle holky mladší patnácti let?

Youtuberky
zdroj: Oficiální zdroj Youtuberky
aktualizováno 21.03.2014, 00:00 | 21.03.2014, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Česká youtube komunita se neustále rozrůstá. Za poslední rok se objevila spousta nových beauty youtuberek.

Co je možná trochu zvláštní, většině z nich ještě nebylo ani patnáct let! Pojďme se teď s nejznámějšími z mladých youtuberek seznámit.

 

Nici Ko

 

Youtuberky
(Foto: Oficiální zdroj)


Nicol Koderová neboli Nici Ko má z youtuberek mladších patnácti let nejvíce odběratelů. V současnosti ji sleduje už 30 000 lidí a toto číslo každým dnem stoupá, nesledují ji jen holky, ale i kluci! Nici natáčí přibližně 10 měsíců, na jejím kanálu najdeš přes 80 videí, nejčastěji jsou to nákupy, TAGy, recenze, ale taky různá videa z dovolené, Vánoc… Jak to tak bývá, Nici má kromě hromady fanoušků taky haters. Často je označovaná za rozmazlenou nebo namyšlenou, názor na ni si ale musí udělat každý sám, její kanál určitě stojí za zhlédnutí!

 

Teri Blitzen

 

Youtuberky
(Foto: Oficiální zdroj)


Další z youtuberek je skoro čtrnáctiletá Teri Blitzen. Teri sleduje 17 000 lidí, má opravdu kvalitní videa a evidentně ví, o čem mluví. Nejstarší video, které se na jejím kanálu nachází, bylo nahráno před devíti měsíci. Teri ve videích působí sympaticky a příjemně, a právě proto si ji hodně lidí oblíbilo. Na jejím kanálu najdeš nákupy, tutoriály na různá líčení, vlogy nebo třeba videa s Makynou016, což je další z mladých youtuberek! Teri má kromě youtube kanálu také blog, na který ale nepřispívá tak často.

 

Makyna016

 

Youtuberky
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krása podle císařovny Sissi
Krása dělá hodně, ale zdaleka ne všechno

Jablka pro bílé zuby, olej pro pevné nehty... 10 RAD pro krásu i zdraví


Jako další je tady, už zmíněná, Markéta Poláková neboli Makyna016, které je čtrnáct let. Maky natáčí přes rok a za tu dobu získala 11 000 odběratelů. Maky je ve videích také velmi příjemná a sympatická, občas je jí však vyčítáno, že se neumí líčit. Na jejím kanálu jsou k vidění nákupy, vlogy, outfitová videa TAGy a mnoho dalšího. Maky má také blog a facebookovou stránku, na kterou přidává aktuální fotky a informace.
 

TheTeenGirlLooks

 

Youtuberky
(Foto: Oficiální zdroj)


Jako poslední je tady Anett z kanálu TheTeenGirlLooks. Anett natáčí přes rok a má 13 000 odběratelů. Její nejčastější videa jsou nákupy, oblíbenci, TAGy a rozbalování ladyboxu. Anett je z těchto čtyř youtuberek nejmladší, je jí třináct let. Anett je často spojována s nejznámější českou youtuberkou GetTheLouk, dříve jí bylo vyčítáno, že ji kopíruje, Anett to však popírá a dokazuje, že to není pravda.
 

Kromě těchto youtuberek stojí za zmínění také TheEny15, Mellisa LoveFashion, All Sarah All, Luucy009, Looksby Sabbi, Julís Linguerri a mnoho dalších! Jaké mladé youtuberky sleduješ ty a co si myslíš o těch, které jsem zmínila v tomto článku?23 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •