Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některá překvapení jsou úplně vždycky příjemná. K takovým překvapením patří jednoznačně krabice od firmy Brandnooz. Chceš vědět, co ukrývala tentokrát?

Co nám přineslo letní vydání Glanc boxu?

brandnooz
zdroj: Archiv blogerky brandnooz
aktualizováno 13.10.2019, 00:00 | 13.10.2019, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Některá překvapení jsou úplně vždycky příjemná. K takovým překvapením patří jednoznačně krabice od firmy Brandnooz. Chceš vědět, co ukrývala tentokrát?

CO JE TO GLANC BOX?

 

Glanc box je krabice s překvapením firmy Brandnooz, která na rozdíl od původního Brandnooz boxu nechodí s měsíční pravidelností a neobsahuje jídlo. Její obsah tvoří obvykle produkty do domácnosti, hygienické potřeby nebo i pečující kosmetika. Co konkrétně se ale v boxu ukrývá, to jeho příjemce zjistí až po otevření.

 

brandnooz
(Foto: Archiv blogerky)

 

CO UKRÝVALA LETNÍ EDICE PRO ROK 2019?

 

Nejnovější Glanc box, tedy ten pro léto 2019, obsahoval 8 produktů a 2 testovací vzorečky banánových masek HAIR FOOD od Garnier Fructis.

 

Ciccolino Care Bílé prádlo (229,90 Kč)


Nový speciální tekutý prací přípravek, který účinně pečuje o prádlo a poskytuje mu ochranu. Díky unikátní technologii Care Serum pronikne hluboko do vláken oblečení, kde pomáhá posílit strukturu a navrátit původní pružnost, takže se textilie méně mačká a snadněji žehlí. Zároveň rozjasňuje barvy a chrání před zapráním a vyblednutím. Vhodné kombinovat s avivážemi Coccolino.

 

Coccolino Intense Perfume Deluxe Divine Petals (119,90 Kč)


Kolekce Intense Perfume Deluxe je nová a byla vytvořena ve spolupráci s experty na parfémy podle nejnovějších trendů, takže vás může překvapit luxusními vůněmi. Používáním aviváží dopřáváte oblečení prémiovou péči a napomůžete udržení kvality látky. Oblečení bude jemné, měkké a bude se snadněji žehlit.

 

Sidolux Baltic Amber boutique edition (59 Kč)


Edice Baltic Amber obsahuje 4 druhy přípravků a je inspirována vůní ambry. Jde o žhavou novinku mezi úklidovými prostředky, která vůni více než uklídový prostředek připomíná parfém. Vůně je kořeněná, sladká a lehce zemitá.

 

SILAN Lemon Blossom&Mint Scent (69,90 Kč)

 

Tato aviváž je obohacená o esenciální oleje ve vysoké koncentraci. Vůně  se uvolňuje postupně, takže prádlo vydrží ve skříni voňavé až 100 dní. Esenciální oleje svými vlastnostmi uvolňují mysl a navozují pocit relaxace. Dávkovat lze pomocí víčka.

 

brandnooz
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co přinesl poslední letošní Brandnooz box?
S čím k nám přišel letní Glanc box?
Co skrývá únorový Brandnooz box?

 

WC NET Crystal Gel (59,90 Kč)


Textura tohoto gelu obsahuje perleťové mikrokrystaly, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí tak efektivní čištění. Gel má příjemnou a silnou parfemaci a je dostupný ve více provedeních.

 

Somat Gold (69,90 Kč)


Nové tablety Somat Gold s rozpustným obalem a technologií hloubkového čištění odstraňují i ty nejodolnější nečistoty bez jakékoliv námahy.

 

Kotex Ultratenké menstruační vložky (37,90 Kč)


Ultratenké menstruační vložky s rychle absorbujícím jádrem i povrchem speciálně navržené proti protečení poskytují jistotu a maximální komfort.

 

Intimní vlhčené ubrousky Bella Sensitive (27 Kč)

 

Jemné intimní vlhčené ubrousky pro ženy s citlivou pokožkou obsahují Allantoin, D-panthenol a glycerin, což jsou složky zlepšující obnovu pokožky a zklidňující podráždění, a kyselinu mléčnou, která udržuje vyvážené pH.

 

brandnooz
(Foto: Archiv blogerky)

 

Už jsi někdy zkoušela objednat si Glanc box?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •