Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hledáš řasenku, která by tvé řasy prodloužila a zároveň jim dodala mimořádný objem? Přesně to slibuje řasenka z řady Mega Lashes od Dermacolu, tak ji pojďme společně otestovat!

Hledáš řasenku, která ti vykouzlí neuvěřitelný objem! Mrkni na můj TEST

řasenka dermacol - 13
zdroj: Deni Hartmannová/Krasna.cz řasenka dermacol - 13
aktualizováno 24.04.2016, 00:00 | 24.04.2016, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Hledáš řasenku, která by tvé řasy prodloužila a zároveň jim dodala mimořádný objem? Přesně to slibuje řasenka z řady Mega Lashes od Dermacolu, tak ji pojďme společně otestovat!

Dermacol řada řasenek s názvem Mega Lashes zaujme na první pohled především díky svým obalům, které jsou lesklé, sladěné do dvou barev a působí až luxusním dojmem. Konkrétně tato řasenka s názvem Express Volume je celá leskle růžová s potiskem ve zlaté. Obal jako takový je z plastu, má 12,5 ml, a jelikož se nijak neloupe a funguje přesně tak, jak má, řekla bych, že je také kvalitní.

 

řasenka dermacol - 10
(Foto: Deni Hartmannová/Krasna.cz)

 

Co se týče kartáčku, od ostatních řasenek z této řady se liší. Je totiž mírně zahnutý. Já osobně takovéto kartáčky nemám moc v oblibě, nikdy mi u žádné řasenky nepřišlo, že by mělo zakřivení kartáčku nějaký efekt, nicméně toto je výjimka a ergonomický tvar kartáčku opravdu má své opodstatnění.

 

řasenka dermacol - 11
(Foto: Deni Hartmannová/Krasna.cz)

 

Jednou z věcí, která není až tak důležitá, je vůně řasenky. Když si k ní totiž přičichneš, ucítíš příjemnou krémovou vůni. Brala bych to jako malé plus, které je ve finále ale celkem nepodstatné.

 

Podle oficiálního popisu má být textura řasenky krémová na bázi vosků a polymerů, měla by obalit řasu po řase, řasy nádherně vykreslit a rozčesat. To bych řekla, že odpovídá a s výsledným vzhledem řas jsem moc spokojená.

 

řasenka dermacol - 12
(Foto: Deni Hartmannová/Krasna.cz)

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Vyber si řasenku, která ti nejlíp sedne
TESTUJEME: Nové řasenky na trhu
TEST: Jaká řasenka je pro tebe ta pravá?

 

Nyní bohužel musím přejít k negativům. Řasenka totiž dost opadává pod oči. Během celého dne s ní si musím okolí očí pořád kontrolovat a otírat a ve finále mám kolem očí večer stejně černé stíny. To samé se mi dělo i u její voděodolné „sestry“, u které to bylo, právě kvůli voděodolnosti, ještě víc nepřípustné. Je to škoda, protože jinak je řasenka opravdu skvělá. Ovšem na internetu jsem četla i recenze, které toto vyvrací, takže je to individuální a je potřeba ji vyzkoušet.

 

Jinak se řasenka dobře odličuje a jejími dalšími benefity je to, že je bez parabenů a oftalmologicky testována, čili je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

 

Dá se sehnat ve všech drogériích i na internetu, mimo jiné na oficiálních stránkách Dermacolu. Cena se pohybuje okolo 250 korun.2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •