Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoliv je zrovna zima a netrápí nás vysoké teploty, proti nepříjemnému pocení bojujeme pořád, ať už při sportu nebo třeba ve stresu. Rexona Active Shield Fresh ti slibuje v tomto boji vyhrát. Jak dopadla v testování?

RECENZE: Jak se povedla řada Active Shield Fresh od Rexony?

rexona
zdroj: Archiv blogerky rexona
aktualizováno 14.01.2018, 00:00 | 14.01.2018, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Ačkoliv je zrovna zima a netrápí nás vysoké teploty, proti nepříjemnému pocení bojujeme pořád, ať už při sportu nebo třeba ve stresu. Rexona Active Shield Fresh ti slibuje v tomto boji vyhrát. Jak dopadla v testování?

Řada Active Shield Fresh obsahuje 3 produkty - antiperspirant ve spreji, tuhý a kuličkový antiperspirant, které jsou vhodné pro jakýkoliv typ pokožky. Všechny slibují, že by měly eliminovat tvorbu 90% bakterií a tím zabránit zápachu. Možná je ti tento fakt známý možná ne, každopádně pot jako takový zápach nezpůsobuje, to právě až zmíněné bakterie proti kterým výrobky bojují. Přítomnost patentované technologie MotionSense značky by měla zase zaručit až 48 hodinový pocit svěžesti, protože díky ní přítomné mikrokapsle praskají postupně během dne podle množství vyvinuté fyzické aktivity a uvolňují parfemaci. Ta je lehká, svěží, nevtíravá a připomíná vůni citrusových plodů, zeleného listí a bobulového ovoce.

 

A jak u mě tyto produkty obstály v praxi? S oběma formami, které jsem měla možnost vyzkoušet, jsem moc spokojená, více tedy asi se sprejem. Jsou příjemné na pokožce, nezanechávají buď žádné, nebo zanechávají jen minimální stopy na oblečení a spolehlivě plní svůj účel.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsou antiperspiranty škodlivé? Známe nejnovější poznatky
Velký test deodorantů: Který voní, chrání a nezanechává bílé stopy? Máme vítěze!
Likvidátory bakterií versus blokátory potu: Na co se v létě spolehnout?

 

rexona
(Foto: Archiv blogerky)

 

Antiperspirant ve spreji seženeš ve 150 ml balení, tuhý antiperspirant obsahuje 40 ml a kuličkový 50 ml. Cena každého se pohybuje od 70 do 80 korun.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •