Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáš kosmetiku Dermacol a jejich laky? V této recenzi se dozvíš, co všechno slibují, jaké doopravdy jsou a jestli stojí za to!

RECENZE: Laky na nehty od Dermacolu ano, nebo ne?

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 17.03.2015, 00:00 | 17.03.2015, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Znáš kosmetiku Dermacol a jejich laky? V této recenzi se dozvíš, co všechno slibují, jaké doopravdy jsou a jestli stojí za to!

Kosmetická značka Dermacol nabízí několik různých řad laků na nehty. Dnes se zaměříme na jednu z nich, konkrétně ‚One coat‘. Tyto laky slibují extrémní krytí již při jedné vrstvě a vybrat si můžeš ze široké škály odstínů. Mají plochý štěteček, se kterým se dobře manipuluje. Každý lak má 10 ml a seženeš jej ve všech drogériích za 79 korun. Přesto se ale každý trochu liší nejenom odstínem, proto se pojďme na pár odstínů zaměřit jednotlivě!

Dermacol One coat extreme coverage nail polish 145


Tento odstín, stejně jako tři následující, patří k nejnovějším patnácti, které Dermacol nazval jako kolekci ‚Trendy 2014‘. Dobře se nanáší, kryje již při první vrstvě, rychle zasychá a vypadá skvěle. Je odolný a na nehtech vydrží čtyři dny. Odstín 145 tedy splňuje přesně to, co slibuje a mohu jej doporučit.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Dermacol One coat extreme coverage nail polish 135

S dalším odstínem už to taková hitparáda nebude. Při první vrstvě nekryje ani náhodou a ještě dělá na nehtech mapy. Se zasycháním to také není nic moc, proto zapomeň, že by sis nehty nalakovala a za pět minut mohla někam vyrazit. Na druhou stranu, pokud jsi trpělivá, po nanesení druhé vrstvy vypadá moc pěkně a vydrží ti, stejně jako předchozí odstín, čtyři dny. Za mě ale tento odstín ne.PŘEČTI SI TAKÉ:

Laky, které kryjí už v jedné vrstvě? Zkus tyhle!

Vyměň obyčejný lak na nehty za gel lak

Velký test neonových laků: 29 zářivých barev! Které (ne)obstály?

Dermacol One coat extreme coverage nail polish 122


Dalším odstínem je krásná světlá fialová, která ve mně okamžitě evokuje jaro. Tento lak hodnotím ze všech v této recenzi nejlépe. Skvěle se nanáší, krytí při první vrstvě perfektní, zasychá téměř okamžitě a na nehtech mi vydržel i pět dní. Doporučuju všemi deseti!

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Dermacol One coat extreme coverage nail polish 140

Odstín 140 zřejmě nebude barva pro každého, protože se jedná o opravdu hodně výraznou oranžovou. Přijde mi tekutější než ostatní odstíny. Krytí při první vrstvě je hodně dobré, pro stoprocentní efekt jsou ale nutné vrstvy dvě. Jinak je to ale skvělý lak, schne během minutky a vydrží přibližně čtyři dny. I tento odstín můžu doporučit.

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Dermacol One coat extreme coverage nail polish 101

Předposlední lakem je odstín z původní kolekce. Je téměř průhledný, s lehkým nádechem do růžova a obsahuje malé třpytky. (na fotce nanesen na odstín 135) Musím jen zopakovat to, co už jsem psala. Rychle zasychá, vydrží čtyři dny a vypadá fajn. U tohoto laku nemám, co vytknout.

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Dermacol UV top coat high brilliant nail polish 2


Posledním lakem, tak trochu bonusem na záběr, je průhledný nadlak. Slibuje ochranu laku, dodání lesku a prodloužení výdrže, což také splňuje. Lze je použít i na nenalakované nehty. Za mě doporučuji!

7
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Celkově ti můžu laky od Dermacolu, až na jednu výjimku, doporučit, myslím, že stojí za vyzkoušení! Máš s laky a celkově kosmetikou Dermacol zkušenosti?6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •