Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Avery Morganstenová – zdánlivě obyčejná devatenáctiletá holka, která právě nastoupila na vysokou školu.

RECENZE: Počkám na tebe

Čtení
zdroj: Thinkstockphotos Čtení
aktualizováno 17.10.2014, 00:00 | 17.10.2014, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Avery Morganstenová – zdánlivě obyčejná devatenáctiletá holka, která právě nastoupila na vysokou školu.

Zdání ale často klame, jaké tajemství z minulosti Avery skrývá a co se stane, když náhodou potká Camerona Hamiltona?

 

kniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

Děj


Příběh vypráví devatenáctiletá Avery Morganstenová, která se právě přestěhovala do Západní Virginie, aby tam nastoupila na vysokou školu a začala nový život. Za pár dní tam už si stihla najít kamarády Jacoba a Brittany a taky se náhodou seznámila s Cameronem Hamiltonem, klukem, který bydlí v bytě naproti tomu jejímu a chodí do stejné školy.

 

Avery má ale tajemství, její minulosti ji tíží a ovlivňuje její současný život. Když se Avery začne s Cameronem sbližovat, je to pro ni úžasné, ale zároveň má strach, protože ví, že své tajemství neskryje věčně a kdo ví, jestli dokáže někdy jít úplně dál…

 

Úryvek


Nic jsem na to neřekla a dívala se stranou, Cam však uchopil mou tvář do dlaně. Pohnul palcem, jemně mě pohladil. Pohlédla jsem na něj a přála si, aby mě napadlo něco duchaplného, něco, co by zapudilo tuhle noc. Tedy všechno kromě toho, jak se na mě díval na tom večírku. To se mi líbilo.
No dobře, líbilo se mi to opravdu hodně, ale co.
„Proč jsi brečela?“ zeptal se. „Počkej, ublížil ti ten zmrd? Protože jestli jo…“
„Ne! Vůbec ne,“ dodala jsem důrazně. Měla jsem pocit, že by si toho kluka našel a zmlátil ho do kuličky, kdyby si myslel, že mi snad ublížil.
„Tak proč?“ Znovu mě pohladil po tváři a já se opřela o jeho dlaň. „Povíš mi to?“
- strana 153, kapitola 13

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MARINA RINALDI: Představení nové kolekce i pro ženy, které nenosí velikost 34
Představení zimních vychytávek v NIKE WOMAN STUDIU


Mé dojmy


Dlouho jsem si na knihu nedokázala vytvořit názor a celkově jsem moc nevěděla, co si o ní mám myslet. Celkový příběh mi nepřišel nijak moc výjimečný, mám pocit, že v poslední době se podobných objevuje spousta. Moc se mi ale líbil styl, jakým je kniha napsaná, vážně dobře se četla. Všechny scény jsou skvěle detailně popsané. Zároveň musím ocenit i občasné neočekávané zvraty, protože jinak mi děj přišel předvídatelný. Přistihla jsem se, že mi někdy hlavní hrdinka začínala lézt na nervy, celý příběh mi držel Cameron, což byla úžasná postava, řekla bych dokonalý kluk. Knihu nakonec hodnotím kladně, neřadím ji mezi mé nejoblíbenější, ale to proto, že nejsem typ člověka, který se vyžívá v klasických love story, kterou kniha nepostrádá.

 

Info o knize:

Série: Wait For You (1.)
Rok vydání: 2014
Počet stran: 424
Nakladatelství: Baronet4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •