Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Se začátkem letního období je tady i nový Glanc box s výběrem novinek z drogerie a kosmetiky. Pojď ho se mnou rozbalit!

S čím k nám přišel letní Glanc box?

glanc box - 5
zdroj: Archiv blogerky glanc box - 5
aktualizováno 03.07.2017, 00:00 | 03.07.2017, 00:00 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Se začátkem letního období je tady i nový Glanc box s výběrem novinek z drogerie a kosmetiky. Pojď ho se mnou rozbalit!

V boxu se tentokrát nachází celkem 8 produktů značek Persil, Silan, Domestos, Signal, Dermacol a Catrice v hodnotě více než 750 korun.

 

glanc box - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Silan Supréme Romance

 

Exkluzivní řada aviváží inspirovaná francouzskými parfémy pro milovníky vytříbených vůní. Výjimečně krémové složení s miliony zjemňujících částeček a vzácnými vůněmi poskytujícími okouzlující svěžest a neodolatelný požitek smyslů. Jemná vůně růžových květů na pozadí santalového dřeva, to je růžová řada s názvem Romance.

 

Persil 360° Complete Clean

 

Od praní se nedostaneme ani s dalším produktem. Tím je prací gel na odstranění skvrn. Nová receptura s jedinečnou kombinací aktivních látek, které mají poskytnout kompletní řešení pro tvé prádlo.

 

glanc box - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Domestos Power 5

 

Účinná prevence tvorby vodního kamene, udržování povrchu toaletní mísy s dokonale blyštivým leskem a dlouhotrvající linoucí se vůně. To vše dohromady nabízí novinka od Domestosu ve dvou variantách magnólie a levandule s novým designem.

 

glanc box - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

První letní Brandnooz box přinesl spoustu nových chutí i skvělých receptů!
Můj první Glanc box 2017
Co skrývá únorový Brandnooz box?

 

Signal White Now CC

 

Spojení dvou nejlepších Signal technologií - okamžité bělení již po prvním použití díky modrému světlu a ochrana před zubním kazem. S obsahem aktivního minerálu a zinku, který pomáhá bojovat s bakteriemi způsobujícími vznik zubního plaku.

 

Signal Carbon + Correct

 

Když zubní pasta, tak i kartáček, konkrétně s obsahem karbonových vlákem, která pomáhají zbavovat sklovinu nečistot a dělat zuby bělejšími a čistějšími.

 

Dermacol Textilní 3D maska

 

Aby v boxu nechybělo i něco pro pleť, přispěla značka Dermacol jednou ze tří variant svých 3D textilních masek, které jsou skvělé především pro ty, které nebaví nebo nemají čas na klasické nanášení, stírání, slupování nebo umývání. Textilní masky totiž stačí vyjmout z obalu a přiložit na odlíčený a vyčištěný obličej. Po 10 minutách stačí masku sejmout a obličej opláchnout vodou.

 

Catrice ICONails

 

Nová řada laků na nehty od Catrice s názvem ICONails nabízí lesk jako u gelových nehtů a dlouhotrvající efekt na dobu až 7 dnů bez krycího laku. Obsahuje olej z acai a k dostání je ve spoustě odstínů. Balení má navíc neobvyklé dvojité uzavírání a kartáček pro přesnou a jednoduchou aplikaci.

 

glanc box - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jak se ti líbí obsah nejnovějšího boxu, máš zkušenosti s některým z produktů a už sis nějakou "krabici s překvapením" také někdy objednala?

 

Glanc box můžeš objednávat na oficiálních stránkách, doručení je zdarma!1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •