Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Která z nás by si nepřála krásnou pleť bez nedokonalostí, navíc s použitím jen jednoho produktu. Garnier Pure 3v1 v sobě spojuje čistící gel, peeling i masku. Je to doopravdy takový zázrak, jak se tvrdí v reklamách?

Zatoč s problematickou pletí díky Garnier Pure 3v1!

Testování blogerka
zdroj: Deni Hartmannová/Krasna.cz Testování blogerka
aktualizováno 13.09.2017, 14:22 | 13.09.2017, 14:22 | Deni Hartmannová/Krasna.cz

Která z nás by si nepřála krásnou pleť bez nedokonalostí, navíc s použitím jen jednoho produktu. Garnier Pure 3v1 v sobě spojuje čistící gel, peeling i masku. Je to doopravdy takový zázrak, jak se tvrdí v reklamách?

Nejen konkrétně tento produkt, ale celá řada Garnier Pure obsahující více než 10 produktů (micelární voda, gel, peeling, BB krém a další) je určena pro smíšenou až mastnou pleť náchylnou k tvorbě nedokonalostí. Produkty v sobě obsahují zinek, který aktivně redukuje tvorbu mazu, a kyselinu salycilovou, která pomáhá pleť ozdravovat díky svým antibakteriálním účinkům.


Garnier Pure 3v1 je unikátní tím, že se dá použít jako čistící gel, peeling nebo i pleťová maska. Klasické balení v tubě i design jsou dle mého pro tuto značku naprosto typické. Produkt má krémovou konzistenci a obsahuje v sobě jemná peelingová zrníčka. Na celý obličej stačí nanést jen malé množství. Má příjemnou svěží vůni. Rychle zasychá a trochu hůře se smývá.

Čistící gel i peeling jsou určené pro každodenní použití na navlhčenou pleť. Gel má za úkol redukovat nečistoty, peeling uvolňovat póry. Zpočátku mi to nepřišlo dobré, protože peelingy se nemají používat moc často, aby se pleť stíhala regenerovat. Ovšem ani po delším opravdu pravidelném používání nevidím na své pleti žádné negativní účinky, naopak pleť je po každém použití dokonale vyčištěná a hebká na dotek. Určitě ale doporučuji nezapomínat na následné nanesení hydratačního krému.


Pleťová maska by se měla dle doporučení aplikovat 2-3x týdně a nechat působit 3 minuty. Během zasychání pleť trochu stahuje, ale velmi oceňuji, že příjemně chladí. Po použití opět doporučuji nanést krém, protože jinak by pleť mohla být vysušená a napnutá.


Ačkoliv málokdy narazím na produkt, po kterém bych na pleti pozorovala nějaké výrazné změny, a ještě méně často je to produkt, který tak moc vídám v reklamách, musím říct, že tento mě příjemně překvapil. Po pár dnech pravidelného používání se na mé pleti opravdu začaly objevovat změny k lepšímu. Proto Garnier Pure 3v1 mohu vřele doporučit všem se smíšenou nebo mastnou pletí (Na jiné typy pleti bych určitě nepoužívala!). 150 ml balení seženeš v každé drogérii nebo na internetu a cena dá se sehnat od 100 korun.

 

Testování blogerka
(Foto: Deni Hartmannová/Krasna.cz)

 

Testování blogerka
(Foto: Deni Hartmannová/Krasna.cz)

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •