Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když je holka dlouho singl, můžou se dít zlé věci. Ale to jen občas a pouze pro chlapce, který si nás vyhlídne jako svou novou partnerku. Jsme za to samozřejmě velmi rády, že se ti líbíme a chceš s námi strávit zbytek života. Nicméně tě upozorňuje...

10 věcí, které by měli kluci vědět, než začnou randit s dlouho SINGL holkou

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 29.09.2016, 00:00 | 29.09.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Když je holka dlouho singl, můžou se dít zlé věci. Ale to jen občas a pouze pro chlapce, který si nás vyhlídne jako svou novou partnerku. Jsme za to samozřejmě velmi rády, že se ti líbíme a chceš s námi strávit zbytek života. Nicméně tě upozorňujeme, že občas se nějaká z těchto věcí může dít.

1. Chvilku potrvá, než si opravdu smažeme Tinder. Nebo Badoo, na tom nesejde. Tyhle internetové seznamky totiž nemají lidi, kteří jsou stoprocentně přesvědčeni, že je nepotřebují, nebo jsou ve vztahu. A je dost možné, že pokud se ještě necítím alespoň na 80 procent zadaná, bude pořád v mém mobilu.

2. Spodní prádlo je hodně divné.
Respektive v tom, že začaly převládat pohodlné „bombarďáky“ s legračními motivy. Nicméně se, chlapče, neboj, až ti budeme chtít ukázat náš menší „haul“ kalhotek, zainvestuje se do jiných. Jen neotvírej šuplíky ve skříni. Je to pro tvé dobro.

3. Máme velký apetit.
Zkrátka nebyl jediný důvod držet se dál od nezdravých a sladkých jídel. Nebo druhých porcí. Samozřejmě jsme to zkoušely, abychom se zalíbily chlapcům, ale když to nevyšlo, daly jsme přednost chutím.

4. Naše rodiny o tobě NEVÍ VŮBEC NIC. Protože kdybychom se jenom letmo zmínily, byly by tak zatraceně moc nadšení a nedaly by nám pokoj. A pochop, že to nechceme. Přeci jen si nejsme jisté, jestli to mezi námi dvěma bude vážné a na dlouho. Buď trpělivý.

5. Zato naše kamarádky VÍ VŠECHNO. Logicky si to kompenzujeme – když ani muk mamce, tak 120 informací kámošce. Ta navíc ví, jak na tom doopravdy jsme a zkrátka se jí svěříme se vším.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Je singl, a tak je divná. 10 pověr o nezadaných

Jsi dlouho singl? Zkus zábavný způsob seznamování

Být singl může být fajn, ale holky potřebují lásku

6. Jednou můžeme chtít hrozně moc tvou přítomnost, podruhé tě nechceme vidět. Zkrátka nevíme, co chceme. Doteď jsme byly skoro rok singl a najednou chceš vejít do našeho života a znát vše. Samozřejmě se to dá čekat, taky to tak chceme, ale,… pořád jsme ženy, které nevědí, co chtějí.

7. Jsme byznysmenky, víš. Protože jsme neměly doma chlapa, musely jsme si to nějak vykompenzovat. A to kariérou. Takže buď se s tím budeš muset smířit, nebo nás od té práce občas odpíchnout.

8. Rande v neděli je nejideálnější. Protože to mám čas. Doteď byl můj rozvrh: v pondělí nehty, úterky kadeřník, středa webovky, čtvrtek zubař, pátek venčení psa, sobota párty,… takže, neděle ujde. Ale radši až odpoledne, ať se můžu vyspat.

9. Nechci tě strašit, ale naše kamarádky tě budou pěkně drsně soudit. Přeci jen jsi to TY, kvůli komu nebudeme tak často chodit na čajové dýchánky, kávičky nebo holčičí mejdany. Ale neboj, v závěru jenom závidí, že konečně po roce někoho máme.

10. Občas zapomeneme, že už nejsme singl.
Doteď to totiž byla samozřejmost, takže když budeme pracovat pozdě do noci a občas ti zapomene poslat zamilovanou smsku, neděs se. Pravděpodobně jsme nebyly na jiném rande s jiným chlapem.2 hlasů
Vaše hodnocení