Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě chceš mít jenom opravdové kamarádky, které tě budou mít rády takovou, jaká jsi. Budete si vyměňovat svá tajemství a víte, že zůstanou jenom u vás.

10 znamení, podle kterých poznáš, které tvé kamarádky jsou opravdové

Kamarádky
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádky
aktualizováno 07.09.2016, 00:00 | 07.09.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Určitě chceš mít jenom opravdové kamarádky, které tě budou mít rády takovou, jaká jsi. Budete si vyměňovat svá tajemství a víte, že zůstanou jenom u vás.

Vždyť by to mohlo dopadnout absolutně katastrofálně, kdybys věřila někomu, kdo důvěru jenom hraje. Sepsali jsme několik názorových ukázek, jak můžeš nepravé přátelství rozeznat.


1. Nechce s tebou jít ven

 

A tvoje kamarádka by přeci měla chtít s tebou trávit čas. Kolikrát až někdy nejvíc času! Samozřejmě se může stát, že bude zrovna pryč u babičky, ale o to víc byste si to, jako kamarádky, vynahradily jindy.


2. Jde s tebou ven jenom tehdy, když se jí to hodí

 

Tím myslím třeba, že zrovna nemá žádnou jinou dostupnou kamarádku, která je doprovodí na film do kina. Nebo chce jít nakupovat, ale opět jsi zbyla jako ta poslední možnost… Je důležité si to uvědomit. Jde s tebou kvůli vašemu velkému přátelství nebo proto, aby nemusela jít sama?


3. Anebo tě chce vidět, protože od tebe něco potřebuje

 

Možná jsi chytrá a tak chce pomoci s domácím úkolem (v překladu – jestli jí ho dáš opsat). Nebo třeba chodíš na zajímavý kroužek a potřebuje zjistit, kde se na něj přihlásí. Může být spousty takových příležitostí a ty musíš rozeznat, jestli to myslí upřímně, nebo ne.


4. Pořád mluví jenom o sobě

 

Její koníčky, její oblečení, její kluci, její problémy,… a na tvoje se ani nezeptá. Když už třeba o sobě něco nakousneš, hned zase stočí téma na sebe.


5. Současně ti ale neprozradí nic soukromého

 

Mluví s tebou obecně a tajemství si nechává jenom pro sebe (a pro její kamarády). Tady docela dobře poznáš, že jakmile má od tebe odstup, nebude to tvoje kamarádka.

 


6. Často roztrubuje tvá tajemství jiným

 

Proto je nejlepší volba takovéto „kamarádce“ nic neříkat. A už vůbec se nesvěřovat. Ještě si může z tvých tajemství utahovat.


7. Pomlouvá tě u ostatních

 

Možná ti taky pomlouvala své kamarádky, jak jsou hrozné a proto chce jít radši ven s tebou, protože ty jsi lepší. Tahle holka, pokud se objevila zčistajasna a tohle ti začne povídat, určitě má něco za lubem. Proto jí hned stoprocentně nedůvěřuj.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Brýle jako módní doplněk nejen na fashion week
Life Is About the Happy Moments


8. Pořád tě soudí

 

Nelíbí se jí, jaké sis, proboha, vzala dneska tričko. Proč máš nalakované nehty, když sis je doposud nelakovala?! A jak to, že ses učila na dnešní test? Najde si toho stovky, když jen bude chtít. A tvým úkolem je ignorovat to.


9. Je z tebe v rozpacích

 

Tohle je častá příčina toho, proč se tak k tobě chová. Ve skutečnosti ji na tobě něco vadí, ale v tom smyslu, že ti nejspíš něco závidí. Chce si na tobě vybít svůj vztek, a proto jsi jejím terčem.


10. Nemá z tebe nikdy radost

 

Dostala jsi jedničku? Vyhrála jsi nějakou cenu? Bylas na tanečním kroužku dneska nejlepší? Jí je to jedno a možná o to víc bude naštvaná. Ale ty za to nemůžeš.

 0 hlasů
Vaše hodnocení