Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechny víme, že kdy se chceme před odchodem z domu navonět, zkrátka vezmeme parfém a stříkneme ho na sebe.

7 míst, kde se vonět

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 31.12.2016, 00:00 | 31.12.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Všechny víme, že kdy se chceme před odchodem z domu navonět, zkrátka vezmeme parfém a stříkneme ho na sebe.

Konkrétněji na blůzku, kterou jsme vytáhli ze skříně, nebo nové šaty, kterým chceme vdechnout život naší voňavkou.

Tedy ano, snad každá žena se voní na oblečení. Nicméně si i ty možná všimneš, že po dvou hodinách svůj parfém již tolik necítíš a musíš ho znovu použít. Ale pokud svůj parfém použiješ i na jiná místa na tvém těle, budeš vonět celý den!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

První krok správně zahrnuje výběr tvého nejlepšího parfému. Já si posledních 14 dní slastně očichávám Halloween Fleur toaletní vodu, která u mne zas a znovu nastoluje jarní atmosféru. Navíc se mi líbí i samotné motto této toaletní vody: „ELIXÍR MLÁDÍ“. Možná taky proto nenachází zalíbení jen u mne, ale i u mé mamky…

Takže dámy, pokud již máte svého favorita zvoleného, vrhneme se rovnou na navonění.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

1. NA VLASY

To je ve skutečnost nejlepší místo, kam parfém nastříkat. Pohybuješ se z místa na místo a tvá vůně je cítit i na několik metrů daleko. (Tak takhle to dělají všechny ty slečny v nákupních centrech, když se kolem mě mihnou a já jejich parfém cítím, i když už jsou ode mne 5 metrů daleko!)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Známe 20 nejkrásnějších vůní světa. Je mezi nimi i tvá oblíbená?

TESTUJEME parfémy: Voňavé růžové mámení

Malý průvodce světem vůní: Vyber si ten správný parfém na míru

2. ZA UŠIMA


Kdykoli se k tobě někdo nakloní, ucítí tvůj nádherný parfém. Je dobré zmínit, že parfém „lépe drží“ na mastnější pokožce, než suché. Proto pokud ho budeš chtít aplikovat třeba na místo uší, a víš, že máš sušší pokožku, namaž je první trošku krémem.

3. NA KRK

To je velmi pestrá oblast především pro tvého partnera. Bude-li tě chtít políbit, vdechne i slast a vášeň tvé vůně. Tuto oblast je také dobrý mít provoněnou, ale samozřejmě s mírou, aby se nevyskytla vyrážka.

4. UVNITŘ LOKTŮ

Zvláštní místo, že? Nicméně teplo a puls v této oblasti naopak dá tvému parfému život! Ucítíš ho ty i ostatní, jako nikdy předtím!

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

5. OKOLÍ PUPÍKU

Není určitě nutné si tuto oblast parfémovat, máš-li v plánu být celý den ve svetru. Je to spíše typ na letní dny u vody, anebo romantické večery s partnerem.

6. ZA KOLENA

Tato oblast je stejně dobrá, jako ta u loktů. Puls rozproudí tvou vůni široko daleko, a pokud si chceš vzít sukni, provoníš celou místnost!

7. NA KOTNÍKY


Hodláš vystavit své kotníky na odiv, neboj se na něj stříknout trošku vůně. Rozhodně tím nic nezkazíš a budeš tak mít ucelený celek – od hlavy až k patě.

Ještě poslední rada!

Není nutné to s parfémem přehánět. Říká se, že méně je více. Proto nemusíš zavonět všechny své tělesné části, ale vždy zvolit jen tu správnou.4 hlasů
Vaše hodnocení