Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Holky, kluci někdy dokáží pěkně zamotat hlavu. A to tak moc, že si nevšimnete, jací to jsou hlupáci.

8 znamení, že tvůj kluk ti za to nestojí

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 28.05.2016, 00:00 | 28.05.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Holky, kluci někdy dokáží pěkně zamotat hlavu. A to tak moc, že si nevšimnete, jací to jsou hlupáci.

A co když zrovna ty s jedním takovým chodíš, ale v tento určitý moment si to úplně neuvědomuješ? Očekáváš od něj krásný romanticky vztah, nejlépe s výhledem do budoucna… ale on se staví trošku jinak.

Schválně mrkni na mé rady, jak poznat, jestli ti za to opravdu stojí!

1. Kvůli němu se máš méně ráda.

Ty si ale přece zasloužíš mít někoho, díky komu se budeš cítit JEŠTĚ krásnější, chytřejší a lepší. NIKDY by tomu nemělo být naopak! Pokud je to ale bohužel první varianta, měla by ses zamyslet, jestli je to opravdu ten pravý.

2. Neřekne ti, jak na tom jste.

Možná ani nikomu nepřizná a vyloženě neřekne, že je s tebou ve vztahu. Chceš snad chlapce, který bude ostatním tvrdit, že je nezadaný? Dost možná si spíš přeješ kluka, který se bude raději tebou pyšnit. Představa, že zrovna ON vyhrál boj o Tebe a je s tebou šťastný, je mnohem lákavější. Samozřejmě jsi i ty s ním moc ráda. Ale pokud je to sukničkář, který o tobě nikomu nepoví, možná je něco špatně.

3. Neposlouchá tě.


Nejhorší je (a už se mi to i stalo), když vyprávíš o svém pejskovi bíglovi Finnovi, a na dalším rande se zeptá, jestli doma ještě pořád máš kočku Mícu.

TO je veliký malér, kdy se možná nechtěně prořeknul, že randí i s nějakou jinou. A teď si zapamatovat, která má jaké zvíře.

4. Nepodporuje tě v tvých cílech.

Chceš od něj podpořit den před velkým testem, ale on jenom mávne rukou: „to nějak zvládneš.“

Víte, chlapci, holky chtějí slyšet věty typu: „Neboj se, lásko. Ty jsi dost chytrá a takový test bude pro tebe prkotinka. Nevíš totiž, co všechno v sobě máš.“

Dost možná je to až přehnané, ale když to řeknete nějaké holce,… neuškodíte se.

PŘEČTI SI TAKÉ:

(Ne)fungující vztahy na dálku

Vztah se spolužákem: Největší PRO a PROTI

Kluk na tři měsíce? Záhada krátkodobých vztahů

5. Celý vztah je jen o něm.

Dneska budete koukat na fotbal. Zítra půjdete s jeho partou kamarádů na pivo a další den půjde raději jen on sám.

Co třeba tvoje zájmy? Nebo alespoň SPOLEČNÉ zájmy? Jděte se projet na kole, zajděte do kina, nebo uspořádejte romantický piknik v parku. Mimochodem, vězte, že na poslední variantu vám kluk, který o vás VÁŽNĚ nestojí, nikdy nekývne. Nevím proč, ale je to tak. Pikniky pro ně nejsou.

6. Nikdy ti neskládá komplimenty.


I tišší kluci se po čase otevřou a složí ti hezký kompliment. Ale záletníci málokdy. A pokud ano, zmůžou se možná tak na obdiv tvého pěkného pozadí.

7. Nesnaží se spřátelit s tvými kamarády a rodinou.

Možná dokonce ho ani ke svým přátelům nedotáhneš (o rodině ani nemluvě). Bude se hodně distancovat a o ničem takovém nebude chtít nic slyšet.

8. Nemůžeš si o něm postěžovat svým kamarádkám, protože ti neustále říkají, ŽE STOJÍ ZA HOUBY.


A to ty přece nechceš slyšet. On je prostě takový. Ale je přeci dokonalý a potřebuješ ho…

Věř mi, to je další hloupost. Znamená to jen, že v okruhu není zrovna nikdo, kdo by ho nahradil a tak se ho nechceš vzdát. Ač budeš za čas čumět, jaký neuvěřitelný kluk, který bude mít oči jenom pro tebe, ho lusknutím prstu nahradí nastokrát.0 hlasů
Vaše hodnocení