Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš, že je nutností, aby ses každý den odlíčila? Ano, i v ty dny, kdy jsi tak moc unavená a vůbec se ti nechce. Přinášíme ti tip, s čím třeba hned zítra můžeš začít.

ČÍM SE ODLÍČIT? Tip na odličovadla

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 27.12.2016, 00:00 | 27.12.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Víš, že je nutností, aby ses každý den odlíčila? Ano, i v ty dny, kdy jsi tak moc unavená a vůbec se ti nechce. Přinášíme ti tip, s čím třeba hned zítra můžeš začít.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Vyskytla se mi možnost otestovat řadu od NIVEY pro odličování. Dva přípravky, si hned zprvu hodně podobné, nakonec dopadly takto:

První jsem se rozhodla sáhnout po NIVEA Čistícím pleťovém mléku Creme Care. Lahvička vysoká, užší, voní absolutně charakteristickou vůní, jakou NIVEA už roky používá. Takže pokud vám jsou jejich vůně blízké, ani zde nesáhnete vedle.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Samotný přípravek je na prstech velmi jemný a trošku vodovější. Na obličej jej můžete stejně nanášet jak prsty, tak vatovými tampónky. Já se vždy stejně rozhodnu pro vatové tamponky. Tak tedy zaprvé, make-up stírá skvěle. Nebylo téměř nutné přejet pleťovým mlékem dvakrát po tom samém místě (respektive pouze v těch oblastech, kde jste se s větším množstvím krému na tamponku dotkly).

Ale zádrhel nastal u odličování očí. Téměř vůbec řasenku s linkami nesetřel, ale možná taky proto, že není úplně pro odličování očí dělaný. Samozřejmě, že bych po delším drhnutí a tlačením na víčko i odsud líčidla setřela, ale to jsem opravdu dělat nechtěla. Za mě je obecně lepší, mít pro odličování očí speciální odličováky. Podle mě pleť a oči není to samé, tudíž není úplně přirozené dávat tam ty samé přípravky.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Odličování je základ! Jak správně na to?

NEJHORŠÍ CHYBY, které děláš při ODLIČOVÁNÍ

Krása začíná u odličování! 4 kroky k dokonalé pleti

V závěru si ještě vždycky obličej oplachuji (i kdybych na obličeji už žádné zbytky přípravku neměla – jen tak ze zvyku). A musím říct, že mě velmi mile překvapilo, že mi NIVEA zanechala tak hebkou pokožku na dotek. Já o „tomhle chválitebným komentáři“ četla už tolikrát, ale považovala jsem to za nějakou poslední tečku, která by „měla“ v dobré recenzi být, ale teď fakt za sebe opravdu můžu říct: ŽE SE TAK OPRAVDU STALO! Takhle hebkou pokožku na mé hrbolaté pleti po akné jsem NIKDY NEMĚLA! :-D

A ještě bych měla prozkoumat i druhý produkt, také řekněme odličovací (takto ho já totiž používám), přesněji NIVEU Čistící pleťový krém Creme Care. Je o něco krémovější než předchozí pleťové mléko, ale ne o moc. Obě varianty mi přišly dobré.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Vůně NIVEY opět nezklamala, takže to byl pro mě další plus bod. A odličování už probíhá, dle mého názoru, úplně ve stejném stylu, jako u prvního pleťového mléka. Make-up stírá skvěle, důkladně, ale přesto velmi jemně. Když jsem se zase dostala k očím, setřel mi pouze trošku řasenky. Zase jsem nechtěla na oční víčka příliš tlačit, tak jsem se na jejich odlíčení NIVEOU vykašlala.

A závěr byl opět krásně zakončený hebkou pokožkou.

Ačkoli je jeden z nich pleťové mléko a druhý čistící pleťový krém, pro mne mají téměř stejnou hodnotu a jediný rozdíl, který mezi nimi je, je v hustotě krému (který je stejně velmi malý) a také ve tvaru tub. Proto je podle mě jedno, po kterém z nich sáhnete, ale oba splní na 8 z 10 bodů vše.



0 hlasů
Vaše hodnocení