Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Již delší dobu zvažuji, že bych opět mohla své pleti dopřát řádnou péči, která by jí dala oddech od každodenního make-upu a pudru. Kdysi jsem používala různé krémy, po kterých mi pleť připadala dokonce mastnější a opuchlá – takže toto mé úsilí vze...

Čím si čistit pleť, aby byla BEZ AKNÉ

Testování Garnier
zdroj: Dominika Nováková/Krasna.cz Testování Garnier
aktualizováno 18.09.2017, 00:00 | 18.09.2017, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Již delší dobu zvažuji, že bych opět mohla své pleti dopřát řádnou péči, která by jí dala oddech od každodenního make-upu a pudru. Kdysi jsem používala různé krémy, po kterých mi pleť připadala dokonce mastnější a opuchlá – takže toto mé úsilí vzešlo spíše na škodu než k užitku.

Bohužel mám pleť od přírody problematičtější, a tudíž se na ní často vyskytuje spousta akné a také černých teček. Několikrát jsem navštívila i kožní, která mi předepsala několik mastiček, ale zase bez úspěchu.


Navíc, pokud máte pleť tak špatnou jako já, musíte jí věnovat více péče a po každém dni se jí zase pokusit vrátit do jakéhosi neutrálního stavu. Ale to jde velmi těžce, obzvlášť tehdy, kdy nechcete kupovat desítky přípravků za stovky korun.


Už teď jsem ale zjistila, že největším kamenem úrazu je špatné čištění pleti. Pokud ji budete poctivě čistit každý den (já někdy i dvakrát denně), bude to ohromný krok ke zdravější a hezčí tvářičce. A teď se vyskytuje ještě podstatnější otázka – čím ji čistit?


Testování Garnier
(Foto: Dominika Nováková/Krasna.cz)


Otestovala jsem přípravek Garnier Pure 3v1, který si myslím, že mě bude do budoucna zachraňovat. Ačkoli jsem jej testovala pouhých 5 dnů, výsledek byl znát.


Není třeba kupovat další dva nebo pět produktů, protože tento 3v1 vám dá ten správný základ pro rozjasněnou a hlavně čistou pleť! V prvním kroku můžete Garnier 3v1 používat jako čistící gel. Tuto variantu jsem používala brzo ráno, než jsem se nalíčila. Jen lehce si navlhčíte obličej a následně si trošku gelu rozmasírujete po obličeji a ihned spláchnete.


Testování Garnier
(Foto: Dominika Nováková/Krasna.cz)


Druhým krokem je peeling, kdy budete obsah 3v1 masírovat na svém obličeji o něco déle, což opravdu skvěle působí na černé tečky.


Posledním krokem je maska. Na celém obličeji necháte produkt působit 2-3 minutky. Po chvilce začíná příjemně chladit a já si masku kolikrát nechala působit třeba 10 minutek při večerním sprchování.


Testování Garnier
(Foto: Dominika Nováková/Krasna.cz)


Pokud máte také smíšenou až mastnou pleť s nedokonalostmi jako já, určitě vám tento všestranný přípravek stojí za otestování. Nejspíš také uvidíte brzy výsledek.0 hlasů
Vaše hodnocení