Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říkala sis někdy, jaké by to asi bylo, kdybys vypadala třeba jako Angelina Jolie? Možná zajímavé a luxusní, ale současně bez jediné špetky soukromí. Nicméně je vůbec možné, aby ses alespoň na chvíli stala tvou oblíbenou herečkou, nebo jinou celebr...

Holky z Česka a ze Slovenska, které vypadají jako slavné celebrity

2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 2
aktualizováno 13.12.2016, 00:00 | 13.12.2016, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Říkala sis někdy, jaké by to asi bylo, kdybys vypadala třeba jako Angelina Jolie? Možná zajímavé a luxusní, ale současně bez jediné špetky soukromí. Nicméně je vůbec možné, aby ses alespoň na chvíli stala tvou oblíbenou herečkou, nebo jinou celebritou?

Nejspíš to nikdy (bohužel/bohudík) nezjistíš, nicméně přímo u nás, v Česku a na Slovensku, jsem nalezla holky, které k této skutečnosti nemají vůbec daleko!

Dokonce se nebrání tomu, že by jejich podoba přeci jenom slavné celebrity připomínala. A jsou to fakt kočky!

Mladá, devatenáctiletá Daniela zbožňuje Selenu Gomez odjakživa. Není divu, Selena se stala pro mnohé módními i životními guru, a vypadat jako tato čtyřiadvacetiletá zpěvačka může být pro některé dívky splněným snem!

PŘEČTI SI TAKÉ:

Voskoví One Direction: Čí klon se nejvíc povedl?

TEST: Která hvězda je tvé dvojče?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Ze které celebrity jsme totálně paf?

Daniela tento sen žije a k tomu je to naše rodačka! Podívej se na fotografie, které Danča přidává na svůj instagram (@daniela_829)

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Druhým nádherným objevem je Slovenka Míša, která jako by z oka vypadla Ariana Grande! (@michaelahruscova)

Ty rysy jsou neuvěřitelné!

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

A jako poslední bych ráda přidala ještě třetí celebritku, které jsem se kdysi snažila připodobnit já, a to zpěvačce Demi Lovato. Fotografie je z mých 17 let (před 5 lety), kdy Demi Lovato byla mým největším ženským idolem. Doposud jím stále je, nicméně již tato podoba absolutně vymizela (a v mém případě jde také o to, zdali zde vlastně byla). :-)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)3 hlasů
Vaše hodnocení