Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda bych i tuto zkušenost zařadila mezi jiné žurnalistické příspěvky, ačkoliv se ve skutečnosti vůbec nejedná o příležitost se žurnalistikou spojenou.

Já být v Miss, tak to psychicky nedám

Miss
zdroj: oficiální zdroj Miss
aktualizováno 24.04.2015, 14:30 | 23.04.2015, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Ráda bych i tuto zkušenost zařadila mezi jiné žurnalistické příspěvky, ačkoliv se ve skutečnosti vůbec nejedná o příležitost se žurnalistikou spojenou.

Byly to ještě stále jedny z prvních dnů mého pobytu v Praze a poměrně na začátku školního VŠ roku. Se dvěma mými kamarádkami jsme šly probrouzdat obchoďáky a jelikož se neustále pohybujeme pouze na Václaváku, Palladiu, Čerňáku a v Ikee (tudíž pravá strana Prahy, viz. mapka v metru), chtěly jsme taky pro změnu jet někam doleva.

 

Vybraly jsme Chodov, kde jsme se rovnou nasnídaly, no a hádejte, co se toho dne dělo? Nerada dlouho napínám (stejně jste si dozajista dávno "seskrýnovali" dolů a viděli fotografie), takže hned před Michaelem Korsem se konal casting na miss 2015. O, ano ano, nemohu to dál tajit, jelikož když za mnou byly tři holčiny, které mi oznámily, že jsem tam byla a viděly fotky, tak jsem si říkala, že to asi objasním sama. Nakonec jsem zapátrala a fakticky ty fotografie našla. Ani jsem nevěděla, že jsem na internetu.

 

Miss
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak to tedy dál probíhalo?


Zkrátka jsem holky přemluvila, ať tam jdeme. Samozřejmě, že nechtěly, já bych tam taky nešla, kdyby se ke mně nepřidaly. Protože, řekněte mi, kdo by do toho šel, když není čerstvě oholenej, nemá s sebou všechny potřebné věci a není psychicky ready? (Když jsem si to tu teď takhle sesumírovala, vůbec nechápu, co jsme tam dělaly, ALE TO JE VEDLEJŠÍ!) Minimálně jsme se rozhodly prozkoumat soutěž blíž a šly ji omrknout. No a už to jelo, jelikož slečny hostesky byly tak milé a akční, že každé dívce, která jenom prošla, mrskaly přihlášku. Tak jsme si to vzájemně na zádech vyplnily a stály frontu. A popravdě jsme tu frontu stály sakra dlouho. Nebudu přehánět, když řeknu, že to bylo půl hodiny, a tak jste si mohly nadělat pár nových přátel, jelikož za tu dobu jste stihly pokecat se všemi kolem. Co jsme tak byly svědky, většina se domlouvala na útěšném kafi po vypadnutí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zaručené tipy jak oživit staré šaty

 

A taky v ten den bylo na Chodově dost světla. Vyskytlo se tam totiž neuvěřitelných patnáct fotografů, protože se jednalo o první casting. No a tomu přeci nesmí chybět reklama! ;) A už vůbec ne přítomnost celebrit. Z hlavy si vybavím pouze Gabrielu Frankovou, Jitku Válkovou a Elis Mrázovou s psíkem, který jí tam legračně často utíkal.

 

Miss
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nakonec se řady dívek začaly posouvat po šesti, kdy jste byly na podiu vyzvány sdělit o sobě několik informací. Ty ve skutečnosti padaly do prázdna, v prvním kole se holt postupovalo na základě vzhledu a štíhlosti. Výška dané dívky v prvním kole nebyl, mohly jste mít jak 180 tak i 165, mnohem důležitější byla hubenost. A jestli to nejste, tak sayonara. Možná by se i někdo zeptal, jak daleko jsem se dostala? Asi takto - podivte se na finálovou desítku, jak můžete vidět, tak tam opravdu nejsem. Povíme si, až nebudu mít v pase 90 cm. Holt ne každý může zazářit se svým tělem, na to jsou jen vyvolené bohyně, no a na nás ostatní zbývá už jenom studovat a drtit se ať aspoň jednou skončíme jako ty sekretářky. Co tak vidím, tak být modelkou nebo misskou musí být opravdu stresově a psychicky náročné. Proto se jim klaním. Vlastně, ještě jedno poslání mi zbylo. Někdo tu přeci musí ty americké fastfoody financovat.

 5 hlasů
Vaše hodnocení