Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dost možná stále neznáte svoji pravou velikost podprsenky – a to může mít rapidní důsledek na vaše zdraví.

Jak najít tu pravou podprsenku? VIDEO-NÁVOD

Vložit video na:

aktualizováno 07.07.2015, 22:28 | 03.07.2015, 14:53 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Dost možná stále neznáte svoji pravou velikost podprsenky – a to může mít rapidní důsledek na vaše zdraví.

Proč si neuděláte hezký výlet s dcerou, s mamkou nebo s kamarádkou a nezajdete si zdarma nechat svou správnou velikost přeměřit? V prodejně Braexpert (www.braexpert.cz) ve Vodičkově ulici v Praze se na správný výběr přesně podle velikostí specializují tzv. „braffiterky“ , což v překladu znamená „já vám najdu vaši velikost“. V prodejně prodávají krásné anglické spodní prádlo, které zajišťuje kvalitnější a lepší držení prsou.


Navíc jejich třešničkou na dortu je to, že nabízejí velikosti košíčků od A až do O. Každá z nás si tu tedy může najít přesně to, co jí padne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak a s čím kombinovat ostnatou podprsenku?
5 chyb, které škodí tvé podprsence: Neděláš je každý den?
Tajemství dokonalého výstřihu? Kouzlení s podprsenkou 

 

Poradit si můžete nechat nejen přímo v prodejně, ale i na speciálním kurzu „Jak na podprsenky“, kterého jsem měla možnost se zúčastnit. Plánované termíny najdete na www.braexpert.cz nebo na www.nahoda.com.

 

Celé sezení probíhalo v prostorách seznamovací a rozvojové agentury Náhoda – majitelky Veroniky Vinterové (www.nahoda.com) a tento kurz organizovala Jana Kupková z Náhody. Víc než slova vám ale ukáže video (hned v úvodu pod titulkem). Přehrajte si celé sezení v nejdůležitějších a stručných bodech, plus na konci zhlédněte rozdíl při nošení špatné a správné velikosti podprsenky.


Můžete být velice mile překvapené, stejně jako já!0 hlasů
Vaše hodnocení