Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak se udržuje fit? Jakto, že má vždy tak krásné a upravené vlasy? Podělí se o své triky na krásu někdy na svém vlastním blogu? To vše prozradila nejkrásnější Češka v následujícím rozhovoru.

Rozhovor s Taťánou Kuchařovou: O běhání, tajemství krásných vlasů i blogování

Táňa Kuchařová
zdroj: Archiv firem Táňa Kuchařová
aktualizováno 30.03.2015, 19:07 | 30.03.2015, 19:07 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Jak se udržuje fit? Jakto, že má vždy tak krásné a upravené vlasy? Podělí se o své triky na krásu někdy na svém vlastním blogu? To vše prozradila nejkrásnější Češka v následujícím rozhovoru.

Představte si, že sedíte ve škole a už jenom odpočítáváte minuty do doby, než vyběhnete ven ze třídy a utíkáte na tramvajovou zastávku, jelikož za půl hoďky máte dělat rozhovor.

 

Měla jsem samozřejmě vypočtený čas opravdu skvěle, ovšem se s nově příchozím telefonátem a prosbou, zda-li by bylo možné se na interview objevit o těch třicet minut dříve, bylo vše jinak. Odkývala jsem to s představou, že když ještě o něco zrychlím, stíhám vše báječně. A stihla jsem. Vypadala jsem ovšem hrozně. ;-)

 

Sukně a vlasy za mnou vlály, jako bych běžela dostihy. Tudíž když mi byla v cíli nabídnuta lahev vody, nejen v duchu jsem o ní básnila. Že jsem ještě jsem nezmínila, s jakou osobností jsem měla tu čest? Jednalo se o nádhernou Taťánu Kuchařovou!!! V restauraci seděla ve módním sportovním oblečení a přesto působila, jako by měla přímo teď hned vykročit na molo. Prostě překrásná. Ihned jsme se vrhly na rozhovor...

 

S Táňou Kuchařovou
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Ráda bych začala sportovním tématem a to tvojí účastí v běžeckém závodu #mých5km. Co ty a běh obecně? Sama jsi se v tohotmto projektu chtěla iniciovat?

Vzpomínám, že běh byl pro mě kdysi za trest. Patnáctistovka na škole byla něco nepředstavitelného, a tak jsem se k tomu i následně stavěla. Ovšem když mě poměrně nedávno oslovila značka Adidas s nabídkou stát se tváří jejich kolekce, dostali jsme se i k tomu, že bych se mohla zúčastnit rekreačního běhu #mých5km. Rozhodla jsem se nabídku přijmout a začít trénovat. Díky nim jsem tak vlastně objevila úplně nové možnosti.

 

Jaké to bylo uběhnout tu vzdálenost pro rekreačního běžce?

Bylo to jak fantastické, tak náročné. V ten den bylo nesmírné vedro. Pařili jsme se, ale i tak jsem překonala osobní rekord.


Táňa Kuchařová
(Foto: Archiv firem)

 

Obdržela jsi i boty Ultra Boost jako jednu z motivací k projektu. Ráda bych se zeptala jaké jsou a čím se liší od jiných?

Jsou úžasné. Noha je v nich jako v ponožtičce. Jsou opravdu výborné na běh, pružné, a nemohu si je vynachválit. Proto je doporučuji i ženám, které s během teprve začínají.

 

PŘEČTI SI TAKÉ DALŠÍ ROZHOVORY:

Kryštof Michal z Portless: Nejsem z těch, kteří by svět okolo sebe nevnímali ROZHOVOR
Rozhovor s návrhářkou Beatou Rajskou o líčení a nehtech
ROZHOVOR s Tomášem Klusem: O novém klipu, chystaném turné i o módě
Ondra Brzobohatý, ideální chlap na nákupy! ROZHOVOR


A co tvoje nadace Krása pomoci? Jak to vzniklo? Název může mást, jelikož si ji neznalí mohou spojovat se vzhledem, přitom se jedná o seniory...

Vycházela jsem z anglického názvu, jelikož máme mezinárodní vize. Tudíž v překladu jde o Beauty of Help. Já si myslím, že pomáhat je krásné a to povznáší duši. Člověk by měl být rozhodně prospěšný svému okolí, zajímat se o druhé a pro mě je tohle přirozené - naplňuje mě to a neuvěřitelně ráda se tomu věnuji.

 

Proč jsi se zaměřila právě na seniory?

Já jsem k tomu byla vedená odmalička. Vyrůstala jsem v mezigeneračním domě, vyrůstala jsem mezi babičkami a dědečky. Je nás v rodině hodně, prarodiče se drží - jsou skvělí, a tudíž je pro mě i příjemné se této věkové kategorii věnovat.

 

Musíš mít přeplněný program. Máš vůbec nějaký volný čas?

Pravda, někdy je toho na mě moc. Ale když si člověk všechno správně zorganizuje, tak je na vše čas.

 

Co by tedy mohlo mezi volno patřit?

Strávím ráda čas i četbou. Miluji masáže, procházky, trávení času s přáteli, to je asi to nejmilejší.

 

Co má ráda?

Tvoje nejoblíbenější kniha?

Za mě rozhodně od Robina S Sharmy: Kdo bude plakat, až tady nebudeš?


Oblíbený film?

Teď jsem viděla úžasný film - Kingsman.


Hodně lidí dneska propadlo různým sitcomům/seriálům. Zastihl Tě také tento fenomén?

Ne. Takhle - kromě Tudorovců. Tomu jsem naprosto propadla, ty já zkrátka zbožňuju. Fantastičtí herci.


Jaká je Tvoje momentálně nejoblíbenější píseň? Třeba něco, co při běhu neustále posloucháš.

Miluju Chinaski, takže cokoli od nich, ale ty poslouchám už kolik let. A ještě opravdu miluju house.

 

Na jakém posledním koncertě, muzikálu, či jiném představení jsi byla?

Teď jsem byla na muzikálu The Addams Family, který se mi opravdu líbil, a také jsem byla na představení v divadle Radka Brzobohatého, a vlastně i v zahraničí na Brodwayi - The Book of Mormon.Muzikály mám ráda.


Já jsem tu díky webu Krásná.cz, kde píší články různé blogerky a youtuberky, orientuješ se v této sféře?

No, některé blogy i sleduju, ale úplně se v tom neorientuji. To spíš mé sestry. Občas mi jedna nebo druhá zašle nějaký odkaz na blog, ať se na něco podívám. Myslím, že to je fajn - nový způsob, jak komunikovat.

 

Uvažovala jsi, že by sis založila vlastní blog?

Uvidíme. Pro mě to je opravdu pouze otázka času. Momentálně toho mám tolik, že si nedokážu představit, že bych se měla ještě takhle věnovat psaní. Ale třeba teď budeme mít s Harper's Bazaarem takovou moji dvoustranu o cestování a práci - i nějaké mé tipy, takže na to se opravdu těším. Ale kdo ví, i blog možná v budoucnu bude.

 

Táňa Kuchařová
(Foto: Archiv firem)

 

Bez jaké kosmetiky si nedokážeš představit den?

Určitě hydratační krém a balzám na rty. V současnosti spolupracuji s Dermacolem, na ten nedám dopustit, ale nejen proto bych jejich produkty moc doporučila, jejich krémy mi prostě nejvíce vyhovují.

 

Jsi přirozená blondýnka?

Přes léto jsem vždy bývala světlovlasá blondýnka, ale jinak mám světlé hnědé vlasy.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Topmodelka Taťána Kuchařová opět září na celé čáře!
Táňa Kuchařová: Závislačka na běhu, která se nebojí žádné výzvy! ROZHOVOR
Taťána Kuchařová prozrazuje: Triky pro krásu i úspěch v modelingu
Táňa Kuchařová, Nikol Moravcová i blogerka Sandra Kisić v jednom kalendáři
Módní inspirace: Obleč se jako Miss World Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová: V módě mám ráda originalitu ROZHOVOR

 

Konkrétně blond vlasy vyžadují velikou péči. Mají sklon se hodně vysušovat a ničit...

Přesně tak, takže si musím hodně udržovat i vlasy. A co jsem tedy objevila fantastického, je kokosový olej, případně kokosové máslo. A to jak na tělo, obličej, tak i zábaly právě na vlasy. Jsou následně úžasně zregenerované.

 

Co tě bude v následujících dnech čekat v oblasti modelingu?

Teď nedávno jsme fotili novou kolekci pro Adidas, fotila jsem shodou okolností vlasovou kampaň v Americe, čeká mě teď nejaktuálnější focení pro Dermacol a i natáčení reklamy, následně budu tři dny pracovně v Londýně, takže mám neustále plný kalendář. I tak je to něco, co mě neustále baví.

 

Vzpomeneš si na nějaký vtipný zážitek například právě z modelingu - co tě překvapilo?

Člověka na začátku překvapí opravdu hodně věcí. Ztratí iluze o modelingu obecně, opravdu je to jen byznys. A co by bylo vtipného… já ani nevím, na nic si nevzpomínám. Stalo se mi jednou, že se mi rozvázala bota při přehlídce, a tak jsem musela dojít jen na špičce.0 hlasů
Vaše hodnocení