Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Před 10 lety ještě nikdo nevěřil, že taková sociální síť může někomu změnit život o 360 stupňů. Natož jeden jediný server – YouTube.

Talentovaní mladí pěvci na YouTube

YouTube
zdroj: Thinkstockphotos YouTube
aktualizováno 21.08.2014, 10:48 | 21.08.2014, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Před 10 lety ještě nikdo nevěřil, že taková sociální síť může někomu změnit život o 360 stupňů. Natož jeden jediný server – YouTube.

Dnes celosvětově známý zpěvák, Justin Bieber, právě takovou vlnu zcela nečekaně spustil, když jeho rodiče začali na YouTube nahrávat jeho pěvecká videa. Považován za obrovského talenta získal první smlouvy a dnes je jedním z nejznámějších hvězd světa.

 
Nyní se každý snaží splnit svůj sen jen tím, že na internet nahraje své video. Bohužel se jedná o spousty úžasných hlasů, kdy je už těžké vybrat, kdo bude další star.

 
Každý se snaží zaujmout něčím jiným, aby byl originální, a hodně často platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Proto je zároveň i třeba se „ukázat“ v hodně raném věku.

 
Možná, že až Justin odroste, tak tihle talentovaní prckové převezmou jeho kariéru.

 

 PŘEČTI SI TAKÉ: 


DOSTANE TĚ: První česká parodie na Twilight

Vytvoř video a dej ho na Youtube!

Natočila nejhorší song ever, teď trumfuje samu sebe

 

Jeden z nejúspěšnějších chlapců je momentálně Matty B Raps, 11tiletý hoch, který pochází z USA a už jako takhle mladý vyniká v rapování. Přiznejme si, že z ní mnohem lépe než někteří jeho čtyřicetiletí konkurenti. Své první video nahrál na YouTube v sedmi letech a dvě videa natočil i s americkou dívčí skupinou Cimorelli.


 


Z dívek má rozhodně vysoké postavení, dnes již 15 letá Maddi Jane, když v roce 2010 nahrála na youtube cover Impossible. Jeho sledovanost přesáhla 60 milionů a stále stoupá.

 

 
Za jeden z novějších objevů se dá považovat Beatrice Miller, která se ve 13ti letech zúčastnila X Factoru USA 2012 a rozhodně po sobě zanechala památky. Nahrává se slavnými osobnostmi a také jako právě Demi, která se v X Factoru USA 2012 ukázala, střída různobarevné vlasové délky a barvy jako chameleon.

 
 

 Jedna z o něco starší skupiny, přesto již velice populární, je rozhodně Megan Nicole. Dnes objíždí své vlastní koncerty a perfektně si nastartovala svoji kariéru. K tomu ji rozhodně přispěla spolupráce s Boyce Avenue se kterými nahrála cover na písničku Skyscraper od Demi Lovato.

 

 
A na závěr talenti, Bars a Melody, kteří zamávali světem jenom tím, že se vůbec letos ukázali v Britain’s got Talent. Již při výběrovém kole totiž předvedli něco, co nikdo jiný doposud. Rozhodli se zarapovat jimi složenou píseň proti šikaně, která nadchla a rozbrečela jak diváky, tak porotu. A pozor! Nejvíce pohnula právě Simonem Cowellem, který se rozhodl zmáčknout zlaté tlačítko, které chlapce hned přesunulo do živých vystoupení.

 

 
Pokud máš malou sestřičku, nebo brášku, kteří mají stejně krásný hlas, můžeš se jimi pochlubit, jelikož dětské talentované hlasy ještě Česká Republika pořádně nemá. :-)1 hlasů
Vaše hodnocení