Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víš, čím trpí 80 % žen? Celulitidou. Nemusíš být ale z toho smutná, jelikož téměř žádnou ženu to nemine. V jakém věku to potká, nebo nepotká tebe, závisí jak na genech, tak na aktivním pohybu, ke kterému jsi byla od dětství vedena.

TRÁPÍ TĚ CELULITIDA – víme, jak na to!

celulitida
zdroj: Thinkstockphotos celulitida
aktualizováno 22.01.2017, 00:00 | 22.01.2017, 00:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Víš, čím trpí 80 % žen? Celulitidou. Nemusíš být ale z toho smutná, jelikož téměř žádnou ženu to nemine. V jakém věku to potká, nebo nepotká tebe, závisí jak na genech, tak na aktivním pohybu, ke kterému jsi byla od dětství vedena.

Právě málo pohybu může ovlivnit to, jak zrovna dnes vypadáš. A pokud si myslíš, že bys na sobě mohla ještě o něco více zapracovat, tak jen do toho!
Spousta žen a dívek nemá ale motivaci, proč ve cvičení pokračovat. I po kratičkém cvičení se prohlížejí v zrcadle, jestli náhodou ta celulitida už neustoupila.

 

nivea - 1
(Foto: Archiv blogerky)


Bohužel to takhle rychle nefunguje.
Proto přišly do obchodů přípravky, které vám „zaručují“, že vás při pravidelném používání celulitidy zbaví. To ale není pravda. Ještě nebyl potvrzen žádný vědecký fakt, že by samotný přípravek celulitidu odstraňoval, ba dokonce zbavoval kil.


Mají ale jedno veliké plus.


Právě ty krémy mohou být tvou velkou motivací.


Pokud si půjdu poctivě zacvičit a budu na sobě cítit, že jsem si opravdu mákla, získám jeden skvělý pocit. Ovšem pokud po cvičení použiji ještě gel proti celulitidě, namažu ho na problémové partie, budu na sobě cítit, že už na mém zdokonalení „pracují“ dva činitelé. Pohyb a gel.


Gel tě na cestu (ke tvé vysněné postavě) může pouze nasměrovat, nikoli ji vytvořit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dá se jídlem a pitím ovlivnit celulitida? Ano!
Celulitida: Jak vzniká a jak nejlépe na ni?
Konečně pravda o celulitidě! Víme, co ji doopravdy způsobuje


nivea - 2
(Foto: Archiv blogerky)


U některých gelů se doporučuje problémové partie přípravkem promasírovat, abys rozproudila koloběh krve (u některých zase ne, většinou to píší na krabičce) – ovšem bez pohybu ani ránu.


A jaký gel proti celulitidě používáme my?


Ke kvalitnímu pohybu rády používáme NIVEU, zpevňující gel proti celulitidě (Anti-cellulite gel). Je pro všechny typy pokožky a zrovna tento má na krabičce napsáno „bez masáže!“.


nivea - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Spousta gelů se tváří, že tě dočista zbaví celulitidy a proto se nebojí jít s vysokou cenou na trh (i přes 1 000 Kč!!) – na to pozor, kolikrát se zbytečně napálíš.


Tento od Nivey je za příjemnou, dostupnou cenu, s faktorem Q10 energy + komplexem energizujících látek: koenzymem Q10, L-karnitinem a výtažky z lotosu. Okamžitě tak zanechá pokožku nabitou energií.


Gel jednoduše používej denně na problematické partie těla (stehna, boky, bříško, zadeček).


Teď už se můžeš naplno vrhnout do sportování a budeme ti držet palce!0 hlasů
Vaše hodnocení