Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako bloggerka a současně redaktorka Krásné.cz bych vám chtěla tento rozhovor předat více přátelsky, než jste možná původně čekali. A to proto, že se i v takovém duchu nesl.

VLOG: Bloggerka vyzpovídala SLZU a dost jsme se nasmáli!

Vložit video na:

aktualizováno 11.11.2016, 06:00 | 11.11.2016, 06:00 | Dominika Nováková/Krasna.cz

Jako bloggerka a současně redaktorka Krásné.cz bych vám chtěla tento rozhovor předat více přátelsky, než jste možná původně čekali. A to proto, že se i v takovém duchu nesl.

A zážitek (nejen) z dnešního rozhovoru mě doteď hřeje u srdce. Jakožto i příležitostná youtuberka si párkrát do měsíce najdu čas, abych vydala nějaké videjko. Zato ale vždy den předem promýšlím scénář a následující den ho točím a stříhám.

Dnes jsem si před rozhovorem pořád dokolečka přeříkávala otázky, které klukům položím. Abych se přiznala, tak jsem si trénovala i to, jak se vlastně uvedu a zeptám se, jestli si můžeme během rozhovoru tykat (nezdá se to, ale je to slušnost domluvit se na tom předem).

PŘEČTI SI TAKÉ:

FÁZE PÁD u kapely SLZA nehrozí! EXKLUZIVNÍ FOTKY z natáčení nového klipu

Nová hudební návykovka z Česka - Lhůtu záruční nevytěsníš z hlavy

Kapela Slza má novinku! Lhůtou záruční nás dostali, jak zaboduje Celibát?

Přišla jsem před Petra Lexu (kterého možná někteří znáte i jako youtubera Hoggyho), a spustila jsem: „Ahoj, já jsem…“
Nicméně se stalo, že Petr mě sám přerušil v řeči: „Jé, ahój. Tebe já znám. Ty jsi taky youtuberka, vlastně kolegyně – DOMI Novak. Zrovna nedávno jsem koukal na Tvoje video…“

V tu chvíli mě připravil o řeč. A to jsem nečekala, že by se hned takhle na začátku stalo. Byl to senzační start a já si tak celý večer užila dvojnásobně! Myslím, že tohle by potěšilo každého.
A ťed už si pusťte samotný rozhovor. Od minuty třicet vteřin to začne být legrace. :)0 hlasů
Vaše hodnocení