Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak poznáš, že právě nastal ten čas zabalit to doma a postavit se na vlastní nohy? Sestavili jsme malý tahák, který ti odhalí, jestli můžeš konečně začít bydlet s přítelem.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

5 znaků, že s ním můžeš začít konečně bydlet

HomeSweetHome
zdroj: oficiální zdroj HomeSweetHome
aktualizováno 06.06.2017, 00:00 | 06.06.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Jak poznáš, že právě nastal ten čas zabalit to doma a postavit se na vlastní nohy? Sestavili jsme malý tahák, který ti odhalí, jestli můžeš konečně začít bydlet s přítelem.

1. Už jsi odložila růžové brýle

Počítáš vteřiny do doby, než se svému princi vrhneš do náruče? A svět bez něj ti absolutně nedává smysl? Jestli tvé odpovědi zní: „ano”, se stěhováním ještě chvíli počkej, máš zřejmě stále nasazené růžové brýle. Co to znamená? Jsi zamilovaná až po uši. To není nic špatného, jde jen o to, že zatím nevidíš negativní stránky svého přítele. Ty má bohužel každý, jen nám vždycky chvíli trvá, než si jich všimneme. Psychologové se shodují na tom, že to největší pobláznění trvá přibližně první 3 měsíce, pak bychom měli pomalu své “růžové brýle” odkládat a spatřit realitu. A až v této době dokážeme vyhodnotit, zda jde o šílený úlet nebo životního partnera.

2. Přežili jste spolu dovolenou 

Už jste spolu byli na pořádné dovolené? Prodloužený wellness víkend se nepočítá. Když se svým “Panem Božským” odfrčíš minimálně na týden někam sama, odhalíš spoustu věcí, které přivádí jeho mámu k šílenství. Mohou to být různé maličkosti: nechává trenky na zemi, nedává dolů prkénko, nečistí si pravidelně zuby, nebo třeba tráví v koupelně zbytečně moc času. Těch věcí můžeš najít mraky a společná dovolená ti některé z nich hezky ukáže.

3. Oba něco vyděláváte
 

Chápeme, že se chceš už konečně osamostatnit, nebýt závislá na rodičích a mít své soukromí. Připrav se ovšem na to, že za tyto výhody zaplatíš. Pokud tedy ještě studuješ, měla bys mít zajištěnou dobrou brigádu, díky které ti každý měsíc na účtě přistane částka na přežití. Slibuje ti tvůj přítel, že bude zatím platit vše on? Nepřistupuj na to, při první hádce ti to může omlátit o hlavu. Raději buď vždy nezávislá.

4. Rodiče vám dali “požehnání”
 

Pro většinu rodičů to není úplně jednoduchá doba, když vypouští své dítko z rodinného hnízda. Přestože je občas možná trochu štveš, bude se jim po tobě stýskat. Dělají to sice neradi, ale poznají dobu, kdy tě musí nechat jít. V případě, že s tvým odchodem z domu zatím nesouhlasí, vyslechni si je a nech si jejich argumenty projít hlavou. Jistě to s tebou myslí dobře. Společně pak všechno proberte a podívejte se na celou tu záležitost z různých úhlů.

5. Omrkli jste nabídku bytů 

Už jste se trošku zorientovali na realitním trhu? Pokud ne, šup do toho. Podívejte se třeba na stránky realitky HomeSweetHome, ta nabízí prodeje i pronájmy bytů v Praze. Ze začátku se zaměřte spíš na pronájmy bytů v Praze a když zjistíte, že vám společné bydlení klape, tak teprve potom můžete horlivě ťukat do vyhledavače frázi prodej bytů Praha. Až se rozhodnete byt rovnou koupit, čeká vás s největší pravděpodobností nějaká hypotéka, a to už je celkem velký závazek. Raději si to spolu nejprve vyzkoušejte. Jestli se v realitách moc nevyznáte, klidně do realitní kanceláře HomeSweetHome zavolejte a domluvte si schůzku. Mají velmi dobré recenze a jsou ochotní vám se vším poradit.
 3 hlasů
Vaše hodnocení