Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

A je to tady. Blíží se rande. To první už máš s novým objevem za sebou a teď je s nápadem řada na tobě. S našimi geniálními tipy na rande s tebou jen tak nezapomene.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

7 tipů na originální rande

Slevydnes
zdroj: oficiální zdroj Slevydnes
aktualizováno 07.04.2017, 00:00 | 07.04.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

A je to tady. Blíží se rande. To první už máš s novým objevem za sebou a teď je s nápadem řada na tobě. S našimi geniálními tipy na rande s tebou jen tak nezapomene.

Láska prochází žaludkem

Že se ti zdají restaurace už ohrané? Vůbec ne. Dobrému jídlu nikdo neodolá, a navíc při něm můžete nerušeně konverzovat. Vybírat můžeš buď podle zaměření restaurace nebo podle místa. Navrhni večeři ve věži, najezte se za rytmického houpání plavby na lodi nebo ochutnejte ty nejlepší steaky ve městě.

Naučte se spolu něco nového

Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Přihlas sebe a svého kluka na online kurz. Naučte se jezdit na bruslích, vyzkoušejte malování, dejte si intenzivní kurz angličtiny nebo se zdokonalte ve vaření. Společná aktivita, kterou ani jeden z vás neumí vám připraví úžasné chvilky zábavy a navzájem se lépe poznáte.

Vyleťte až do oblak

Připrav překvapení. Zavaž mu oči a odveď ho až na odletovou dráhu. Vystoupejte spolu do oblak a nechte se okouzlit krajinou z ptačí perspektivy. Výhled vám zaručeně vezme dech. A jestli se trošku bojíš, máš jen o důvod navíc, proč se k němu přitulit.

Sbalte si na víkend snů

V pátek si zabalte pár věcí a vydejte se někam na celý víkend. Poznáte nové místo, ochutnáte místní speciality a necháte se hýčkat v hotelu. Jak bude program vypadat, záleží jen na vás dvou. Můžete se mrknout po památkách, vyrazit do přírody nebo celý víkend strávit ve vyhřáté vířivce během wellness pobytu.

Spojte síly

Znáš únikové nebo detektivní hry? To musíš vyzkoušet. Vyber příběh a pak se ponoř se svým miláčkem do děje. Ve hře máte 60 minut na to, abyste vyřešili záhadu. Jestli chceš svého partnera skutečně poznat, vezmi ho na rande právě sem. Dokážete spolupracovat?

Aktivuj hormony štěstí

Jestli chceš vyplavit do krve trochu hormonu štěstí, vsaď na sport. Navrhni návštěvu fitness centra a pořádně se spolu zapoťte. Ve sportovních centrech spolu zajděte na badminton nebo squash. Ukaž mu, co v tobě je!

Zamiř a střílej

Kluci milují zbraně a střílení, takže s tímhle nápadem rozhodně chybu neuděláš. Pozvi ho na střelnici. Se zbraní v ruce mu budeš připadat sexy jako Lara Croft. A to přeci chceš, ne? Mrkni se na Slevydnes.cz a navrhni svojí polovičce rande, které si oba maximálně užijete. 1 hlasů
Vaše hodnocení