Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pupínky! Jak se jich zbavit? Přinášíme vám několik tipů, kterak vzniku nežádoucího akné předcházet.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Aknózní pleť si žádá šetrnou péči!

Canaderm - Simply you
zdroj: oficiální zdroj Canaderm - Simply you
aktualizováno 04.04.2016, 00:00 | 04.04.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pupínky! Jak se jich zbavit? Přinášíme vám několik tipů, kterak vzniku nežádoucího akné předcházet.

Proč se akné tvoří i v pokročilém věku?

Hlavní příčina vzniku aknózní pokožky je způsobena hormony. Ty kolísají v důsledku menstruačního cyklu či užívání hormonálních přípravků. Hormony totiž zvyšují produkci mazu a ucpávají póry. Výskyt pupínků ovlivňuje především stres, nevhodné potraviny, vysoký příjem cukru a hormonální nerovnováha v období ovulace. Jedinou prevencí pro pokožku je důkladný čistící režim.
 

Co se doporučuje


Kožní specialista vám v první řadě doporučí čistící režim, který bude ve znamení tonizujících vod a krémů s nemastným složením. Díky pravidelnému režimu se dají projevy lehkého akné zmírnit.
 

Canaderm - Simply you
(Foto: oficiální zdroj)


Sázka na kvalitu z přírody

Následky výskytu akné lze zmírnit vhodně zvoleným kosmetickým přípravkem. V současnosti se pozornost opět zaměřuje na čistě přírodní produkty. Nezapomínejte svou pleť odlíčit od nánosu make-upu a nečistot. Skvělou volbou je konopný olej, který obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály, velmi dobře se vstřebává do pokožky a má schopnost harmonizovat stav kožních buněk, upravovat hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky a obnovovat přirozený ochranný mikrofilm. Navíc je hypoalergenní.

Stále větší procento žen používá při péči o aknózní pleť léty prověřenou certifikovanou přírodní konopnou kosmetiku Cannaderm®, která má pro tyto komplikace speciální řadu Aknea. Díky unikátnímu složení všech přípravků se výborně osvědčila při každodenním péči, čištění a tonizaci aknózní pokožky. Veškeré produkty této značky jsou vyráběny podle originálních receptur. Z konopí se využívá výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), je tedy naprosto bezpečné.

Canaderm - Simply you
(Foto: oficiální zdroj)


Nepodceňujte pitný režim, ne ovšem alkoholový

Že je nutné doplňovat v létě více tekutin, je všem známo. Pravdou ale je, že chladné počasí nás nenutí pít tolik vody jako v parných dnech. Právě nedostatkem tekutin působí pleť nezdravě. Pokud nemáte chuť pít čistou vodu, dejte si oblíbený šálek čaje. Pozor ale na alkoholické nápoje a kávu.

Stop cukrům

Je prokázáno, že jídelníček bohatý na cukry poškozuje strukturu kůže. Omezit je potřeba i nezdravé cukry, které se schovávají třeba v polotovarech. Skvělou volbou, kterou je naopak vhodné zařadit do svého jídelníčku, jsou brusinky a ořechy, protože fungují jako přírodní antioxidanty.

Akce pro čtenářky Krásná.cz
– nakupte jakýkoliv produkt Aknea na www.cannaderm.cz, zadejte unikátní kód KR4 a získáte poštovné zcela zdarma. Akce platí do 30.4.2016.
 0 hlasů
Vaše hodnocení