Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Šedé vlasy jsou přirozenou součástí procesu stárnutí, s kterou se dříve nebo později bude muset potýkat většina z nás. Právě proto nyní Garnier přichází s třemi novými odstíny oblíbené řady Color Naturals, které jsou speciálně vyvinuté tak, aby po...

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Bojujete s šedinami? Víme jak na ně!

loreal
zdroj: oficiální zdroj loreal
aktualizováno 09.10.2017, 00:00 | 09.10.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Šedé vlasy jsou přirozenou součástí procesu stárnutí, s kterou se dříve nebo později bude muset potýkat většina z nás. Právě proto nyní Garnier přichází s třemi novými odstíny oblíbené řady Color Naturals, které jsou speciálně vyvinuté tak, aby poskytly dokonalé krytí i pro ty nejodolnější šediny.

Množství šedin ve vlasech předurčuje především naše genetická výbava, ale také životospráva či stres. Jejich vzniku bohužel zcela zabránit nelze, ale vhodná barva je dokáže dokonale a přirozeně skrýt a ponechat vám mladší vzhled i do dalších let.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Nové odstíny označené Ultra Cover obsahují ještě více pigmentů, které zaručí sytou barvu a skryjí šedé vlasy na dlouhou dobu. To potvrzují i ženy, které již měly možnost tyto nové odstíny vyzkoušet. 8 z 10 českých žen, které se zúčastnily testování ve spolupráci s předním českým časopisem, souhlasí, že barvy Color Naturals Ultra Cover zakryjí i ty nejodolnější šediny! 9 z 10 pak dokonce potvrzuje to, že vlasy jsou po barvení na pohled zdravější a více se lesknou! Jak je to možné?

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Složení barev Color Naturals totiž nabízí vlasům dvojí ochranu. První z nich působí na vlasy již při samotném barvení, kdy spolu s barevnými pigmenty proniká hluboko do struktury vlasů také olivový olej, který zabraňuje jejich vysoušení. Závěrečná péče pak obsahuje ošetřující oleje hned tři: kromě olivového, také avokádový a karité. Ty zanechají Vaše vlasy jemné, lesklé a zářivé. Vyživené vlasové vlákno zároveň chrání pigmenty před vymýváním a vy se tak můžete těšit z bohaté barvy až 8 týdnů!

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


A jak vybrat ten správný odstín? Pro co nejpřirozenější výsledek vždy pečlivě porovnejte své vlasy či obočí s výslednou barvou zobrazenou na krabičce. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi 2 odstíny, vyberte si raději ten světlejší. Při výběru barvy na vlasy je také vhodné zohlednit tón pleti! Je vaše pleť spíše růžová nebo červená? Budou vám slušet popelavé a neutrální odstíny. Pokud je vaše pleť spíše broskvová, olivová či zlatavá, nejlépe vám sednou zlatavé či mahagonové barvy! My už jsme si svůj odstín Color Naturals vybrali, a co vy?


 
loreal
(Foto: oficiální zdroj)0 hlasů
Vaše hodnocení