Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný úsměv jako Julia Roberts nebo Scarlett Johansson by si přála mít asi každá z nás. Je neskutečně sexy, působí přátelsky a také díky němu může člověk získat vytouženou pozornost okolí, či konkrétních vybraných jedinců.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Chceš mít úsměv jako hollywoodská star? Zubní implantáty zkrášlí každého

Seocentrum s.r.o.
zdroj: shutterstock.com Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 16.03.2016, 00:00 | 16.03.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Krásný úsměv jako Julia Roberts nebo Scarlett Johansson by si přála mít asi každá z nás. Je neskutečně sexy, působí přátelsky a také díky němu může člověk získat vytouženou pozornost okolí, či konkrétních vybraných jedinců.

Říkáš si, že to je sice všechno hezké, ale že když někomu v čelisti chybí zub, úsměv může mít sexy asi tak jako ježibaba a určitě ne hollywoodská hvězda. Ale v tom se právě mýlíš!
V současnosti už je možné chybějící zoubek či zoubky nahradit tak, že to vůbec není poznat. To vše díky zubním implantátům. Na pražské klinice Brandeis Clinic považují zubní implantát za nejlepší řešení, jak chybějící zub nahradit.

Zubní implantát vypadá jako vlastní zub

Proč? Protože úsměv se zubními implantáty vypadá prostě dokonale. Navíc, pokud se povede jeho správné zavedení, je zubní implantát řešení na celý život. A navíc tohle zkrášlení úsměvu vůbec nebolí!

Celý zákrok totiž probíhá v lokální anestezii, což znamená, že necítíš žádnou bolest, protože je ošetřovaná oblast umrtvená. Zajímá tě, co to tedy vlastně ten implantát je?

Jedná se vlastně o kovový šroubek, který lékař zavede do čelisti, kde chybí zub. Pak se nechá vhojit, aby se pevně propojil s čelistní kostí. To trvá zhruba šest až osm týdnů. A když je do čelisti napevno vrostlý, stačí jen na vršek zubního implantátu našroubovat korunku požadovaného tvaru a barvy a zoubek je jako nový!

Nic tě nebude bolet

Jestli se ale zubaře bojíš jako čert kříže, tak je jasné, že ani zubní implantát se ti jako super řešení děravého úsměvu zrovna nezdá. I pro tebe mají ale na Brandeis Clinic řešení.

Celý zákrok je totiž možné provést i v tzv. analgosedaci. Stav je podobný jako narkóza, ale během ošetření jsi lehce při smyslech. Bolest ani strach nevnímáš, a na zákrok si ani nebudeš pamatovat.

Tahle možnost stojí za zvážení, co říkáš? Krásný úsměv máš na dosah ruky.
 2 hlasů
Vaše hodnocení