Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Duchové, černé kočky, oheň, čarodějky, šílené kostýmy a především vyřezávané dýně – určitě už víš o čem je řeč.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Halloween: Jaký kostým letos zvolíš?

Loreal
zdroj: oficiální zdroj Loreal
aktualizováno 09.10.2017, 00:00 | 09.10.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Duchové, černé kočky, oheň, čarodějky, šílené kostýmy a především vyřezávané dýně – určitě už víš o čem je řeč.

Halloween je klasický lidový svátek původem z Irska, který se slaví převážně v anglicky mluvících zemích, ale i u nás si už získal popularitu. Mnoho lidí se každoročně těší na oslavy a party propukající v podvečer 31. října. Pokud jsi se ještě žádného halloweenského večírku nezúčastnila, možná je právě letos na čase vyrazit s partou kamarádů a užít si večer plný zábavy!

Pokud nevíš, co od takové příležitosti očekávat, je to bohatá výzdoba tvořená vyřezávanými dýněmi, svíčkami, pavučinami, ale hlavně originální masky a kostýmy. V průběhu roku neexistuje lepší příležitost k převlekům v podobě třeba nebezpečného zvířete, hororové smrtky nebo dokonce tvé oblíbené filmové postavy – čím strašidelnější a šílenější, tím lepší. Možná jedině maškarní ples, ale z toho už jsi nejspíš vyrostla. Je fakt, že dříve byly i halloweenské kostýmy určeny především dětem a dospělí se spíše podíleli na jejich výrobě pro své potomky nebo sourozence, dnešní doba je ale jiná a ty máš tak jedinečnou příležitost naplnit si své dětské touhy a vyrazit do společnosti v libovolném převleku.

Pokud chceš svůj vzhled a masku dovést k dokonalosti, nezapomeň na spoustu třpytivých doplňků a bláznivý barevný make-up, jedině tak si vychutnáš atmosféru halloweenských oslav naplno. Přípravy na večerní party jsou taky super příležitost sejít se s kamarády a vymýšlet a vytvářet šílené looky společně. Co navíc letos překvapit a vyzkoušet originální barevné vlasy? Zkus použít barevné spreje, které jednoduše nastříkáš na vlasy a v okamžiku se tak můžeš proměnit ve vílu, mořskou pannu nebo strašidelného klauna. Použití je snadné a klidně můžeš aplikovat více barev dohromady a vytvořit si třeba duhový efekt. Jestliže si chceš vzhled barevných vlasů užít po delší dobu a Halloween bereš pouze jako záminku, doporučujeme postupně smývatelné barvy, které vydrží několik týdnů nebo dokonce permanentní barvu, jejíž výsledek tě bude zdobit až několik měsíců.

Vyzkoušej produkty Colorista Spray, Colorista Washout a Colorista Paint od L´Oréal Paris a staň se součástí barevné revoluce, která vnese radost a šmrnc do tvých kadeří. Chceš ještě něco navíc nebo potřebuješ své vlasy nejprve zesvětlit? Pak jsou tu pro tebe speciální Colorista efekty – Ombré pro plynulý přechod mezi tmavými kořínky a světlými konci, Balayge pro přirozeně vypadající melíry nebo Bleach pro extrémní zesvětlení tmavších vlasů.0 hlasů
Vaše hodnocení