Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Micelární voda představuje inovativní technologii ve způsobu čištění pleti. Zajímá tě, jak funguje?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak funguje zázrak jménem micelární voda?

Vložit video na:

aktualizováno 13.11.2017, 00:00 | 13.11.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Micelární voda představuje inovativní technologii ve způsobu čištění pleti. Zajímá tě, jak funguje?

Ne nadarmo se říká, že voda je základ života. Tvoří více než polovinu obsahu našeho těla a k životu a správné funkci ji prostě potřebujeme. Tvá pleť ocení péči vody stejně jako tvoje tělo, proto k odlíčení a čištění pleti vyzkoušej micelární vodu, tedy vodu obohacenou o aktivní částice – tzv. micely.Micely jsou shluky několika molekul a mají jednu úžasnou schopnost, dokážou na sebe navázat přebytečné nečistoty, kožní maz a dokonce i make-up. Každá z molekul shlukujících se v micely je tvořena dvěma částmi – hlavičkou a ocáskem, každá plní svou funkci a navzájem se perfektně doplňují. Pokud tedy použiješ k odlíčení vatový tamponek navlhčený micelární vodou, každá hlavička molekuly se přichytne k vodě, aby mohl „ocásek“ k sobě přitáhnout všechny nečistoty stejně jako magnet. Čištění pleti micelární vodou je velice jednoduché, účinné a má ještě jednu velkou výhodu, jedná se o šetrný způsob, který pleť nevysušuje a je tak vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Odlíčení a čištění zvládneš v jednom kroku, navíc bez nutnosti tření a bez oplachování.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Celou řadu micelárních vod nabízí Garnier, nejprodávanější značka micelárních vod na českém trhu, a ty si tak můžeš vybrat přesně tu, která se hodí pro potřeby tvé pleti.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


• Pro citlivou pleť:
RŮŽOVÁ - čistí, odstraňuje make-up a zjemňuje,
• pro smíšenou až mastnou pleť se sklony k nedokonalostem: MODRÁ - čistí, odstraňuje make-up, zmatňuje a zabraňuje tvorbě nedokonalostí,
• pro normální až smíšenou pleť: ZELENÁ - čistí, odstraňuje make-up a reguluje přebytek kožního mazu,
• pro odolný make-up: ZLATÁ - dvoufázová micelární voda vhodná pro odličování i voděodolného make-upu, pro všechny typy pleti včetně té citlivé.

loreal
(Foto: oficiální zdroj)


Portfolio Garnier obsahuje kromě klasických micelárních vod i další produkty založené na stejné technologii. Micelární ubrousky jsou oproti těm klasickým šetrnější a jejich praktické použití oceníš hlavně při cestách nebo po náročném dni. Do kufru si můžeš přibalit také cestovní mini balení růžové micelární vody. Micelární gel spojuje účinky klasického čistícího gelu, ale navíc obsahuje právě aktivní micely, zachycující nečistoty, které opláchneš společně s vodou. Vyzkoušej produkty založené na micelární technologii a uvidíš, že se ke klasickému způsobu odličování už nebudeš chtít nikdy vrátit!

 0 hlasů
Vaše hodnocení