Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dámy, chcete se cítit jako princezny a alespoň na chvíli zapomenout na realitu všedních dnů?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak se cítit dobře a spokojeně?

Seocentrum s.r.o.
Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 26.09.2016, 00:00 | 26.09.2016, 00:00 | Tisková zpráva
Reklamní sdělení

Dámy, chcete se cítit jako princezny a alespoň na chvíli zapomenout na realitu všedních dnů?

Cesta k příjemnému pocitu je snadná. Stačí se věnovat sama sobě, pečovat o sebe a dělat si pravidelně radost. Zkrátka vyhradit si čas pro sebe, nebýt tu jenom pro ostatní. Všechno dohromady vám zvedne sebevědomí a budete se cítit žádoucí. Co vám může pomoci posílit vaše já?

Básně jsou důkazem zájmu

Pokud vám vaše drahá polovička pošle nějaké milé básně o lásce, určitě vás to dobře naladí. Je to známkou toho, že o vás stojí. V současné době je to něco docela neobvyklého. Romantika se totiž ze života vytratila, přitom člověka naladí a ujistí, že partner je tu skutečně pro něho, nejde jenom o prázdné gesto. Milostné básničky ženu potěší, schová si je, budou jí připomínat krásné chvíle ještě po mnoha letech. V okamžiku, kdy je dostane, bude se cítit žádoucí.

Odložte starosti všedních dnů

Možná ale právě nemáte nikoho, kdo by vám verše poslal. Nesmutněte, i to se občas stává. Třeba jste se zrovna s někým rozešla a ještě ve vás doznívá bolest z ukončeného vztahu. Chvilku trvá, než si v sobě tyhle zážitky přeberete, nic se nedá urychlit. Každá žena má své tempo, s jakým se s partnerskými rozchody vyrovnává. Je možné i to, že jste delší dobu sama, protože nemůžete narazit na někoho blízkého, s kým by stálo za to sdílet své chvíle. Pokud vás taková situace trápí, nebo pokud jste krátce po rozchodu s partnerem, stojí za to vyrazit někam, kde si provětráte hlavu. Zapomenete na svá trápení. Ideální terapií je dovolená na Rhodosu. Můžete vyrazit na last minute. Jaké to má výhody?

• Rhodos je na jihu, takže se můžete spolehnout na teplé počasí i ve chvíli, kdy už letní sezóna skončila.
• Ušetříte několik tisíc korun a vytvoříte si pohodu.
• Můžete se klidně rozhodnout na poslední chvíli.

Vezměte s sebou třeba maminku, sestru, kamarádku nebo kolegyni. Zájezd se tak změní v příjemnou dámskou jízdu, během stihnete probrat všechny starosti a drby. Vrátíte se zpátky osvěžená a s novou energií. Výlet vám jednoznačně prospěje.

Pohodlné boty pro zdravé sebevědomí

Na dovolenou, ale nejenom na ni se vám budou hodit pohodlné kožené pantofle. Jejich výhodou je, že mají vyšší platformu, a proto se hodí i pro celodenní nošení. Nemusíte se obávat, že bude vaše noha a tím i páteř trpět. Vždy, když si vybíráte boty, a to nejenom letní, pečlivě zvažujte, jakou mají podrážku. V botách bez kvalitní podrážky nebo naopak s příliš vysokým podpatkem trpí nejenom nohy, ale také páteř. Právě proto se vyplatí věnovat výběru bot pozornost. Podle odborníků je ideální podpatek či platforma do cca 4 centimetrů. S ním se cítíte pevná v kramflících, nebudete se hrbit a vykročíte do světa sebevědomě.

Poraďte se o své pleti

Abyste byla krásná a vaše pleť vzkvétala, pomůže vám přírodní Ryor kosmetika. Jaké jsou cíle této kosmetiky?

• Především ušít každé ženě ošetření pleti doslova na míru.
• Vycházet z přírodních bylinných a rostlinných ingrediencí.
• Netestovat své výrobky na zvířatech.

Každá žena, i vy má jinou pleť a z toho je potřeba vycházet. Právě proto na vás nejspíše nebude fungovat krém, na který nedá dopustit vaše kamarádka. Jestliže máte pocit, že jste ještě neobjevila kosmetický přípravek, který by vám plně vyhovoval, stojí za to poradit se v kosmetickém salonu.

Nalaďte své tělo bylinkovým čajem

Příjemnou tečkou za konzultací s odborníkem v oblasti kosmetiky může být lahodný bylinkový čaj. Působení bylinek může pozitivně ovlivnit vaši psychiku. Některé kombinace podpoří činnost vašeho mozku jako například ginkgo biloba, jiné jako lapacho vám zase pomohou s očistnou kůrou. I tady si můžete vybrat čaj na míru vašeho aktuálního stavu.
 0 hlasů
Vaše hodnocení