Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Náš život může být spokojený i bezproblémový, stejně jako může být spojený s celou řadou problémů.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jaké hlavní zdravotní problémy zažíváme během života?

Seocentrum s.r.o.
zdroj: shutterstock.com Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 01.04.2016, 00:00 | 01.04.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Náš život může být spokojený i bezproblémový, stejně jako může být spojený s celou řadou problémů.

A to hlavně s takovými, které jsou zdravotního rázu. Zajímá vás, jaké jsou ty nejčastější a jak proti nim bojovat? Poradíme vám.
 

Vše začíná v kojeneckém věku

Poslední výzkumy ukazují, že až čtvrtina kojenců má problém strávit laktózu. To způsobí bolesti bříška, křeče, ale i průjmy. Čekáte-li potomka, je jistě dobré připravit se na to, že právě váš syn nebo dcera může danými komplikacemi trpět. Problémová intolerance laktózy se naštěstí dá poměrně dobře a efektivně vyřešit. Pomůže enzym zvaný laktáza, který stačí přidávat do mléka, které svému potomkovi pravidelně dáváte.

Zdravotní problémy nastávají i v pubertě

Když jsme začali od těch nejmenších, je určitě třeba postupovat dále. V průběhu let se objeví několik klasických problémů, jako třeba neštovice, příušnice a první nachlazení. Velkým problémem pro mnoho mladých lidí je doba puberty. To se výrazně mění hormony v lidském těle, což se podepisuje i na vzhledu pokožky. Nedostatek vitamínů a tvorba akné je tím rizikem, proti kterému je třeba bojovat. Ne vždy je správná strava nejlepší cestou. Často je dobré využít i různé vitaminové doplňky. A co by měly obsahovat? Primárně:

• Vitamin A.
• Vitamin E.
• Zinek.

Jsou problémy, které nás mohou trápit po celý život

Ne vždy jsou určité problémy spojeny jenom s věkem. Jsou i takové, které jsou spojeny s naším tělem od chvíle, kdy se narodíme. A trvají až do naší smrti. Příkladem jsou různé alergie, nebo nesnášenlivost určitých druhů potravin. Příkladem může být celiakie, která v podstatě zakazuje jíst jakékoliv potraviny, které obsahují lepek. Naštěstí náhražek je na našem trhu už poměrně velké množství. Nehledě na to, že existují i relaxační pobyty pro celiatiky. Ty jsou zaměřeny jak na odpočinek, tak i na možnost vyměnit si různé zkušenosti a postřehy. Samozřejmostí je, že i součástí těchto pobytů je jenom správná strava.

Jsou problémy, které trápí jenom muže

Jistě nemusíme připomínat, o jaké jde. Muži jsou známi tím, že by stále přeměřovali, zda odpovídají evropskému či světovému průměru v délce jejich chlouby. Na druhou stranu faktem zůstává, že ne všichni jsou skutečně dostatečně obdařeni. Naštěstí i pro ně má moderní medicína řešení. Je to unikátní Phallosan Forte, který patří mezi nejlepší tahové extendery na trhu. Určený není jenom těm, kteří mají skutečně problém. Využít ho mohou i muži, kteří se svou velikostí zkrátka nejsou spokojeni.

Civilizační choroby jsou stále velkou hrozbou

Co je rizikem především posledních let? Civilizační choroby, které mohou být spojeny s naší psychikou, celkovým zdravotním stavem, nehledě na různá nádorová onemocnění. Jak proti nim bojovat? Zdravým životním stylem. Nejenom pestrá strava, ale i rozmanitá nabídka léků a přípravků určených pro naše zdraví je cestou, se kterou chybu neuděláte. A rada na závěr? S každým závažnějším problémem je ideální dojít za lékařem.
 0 hlasů
Vaše hodnocení