Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také občas slýcháváš, že si samý průšvih? No co, to se občas stává, jsi trošku živější. A není to přeci tvoje vina, že se ti smůla lepí na paty. Víme, jak to vyžehlíš.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jsi magnet na průšvihy? Máme pro tebe řešení

ePojisteni
zdroj: oficiální zdroj ePojisteni
aktualizováno 08.02.2017, 10:54 | 07.02.2017, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Také občas slýcháváš, že si samý průšvih? No co, to se občas stává, jsi trošku živější. A není to přeci tvoje vina, že se ti smůla lepí na paty. Víme, jak to vyžehlíš.

Když se ti prostě nedaří
V sobotu sis dopřávala úžasnou a dlouhou sprchu. To, že o půl hodiny později ťukal na dveře bytu soused, že mu po stěně teče voda, byl prostě pech. Kdo mohl vědět, že sprcha špatně těsní a trochu vody proteče až o patro níž k věčně protivným sousedům. Týden před tím jsi byla venku venčit vašeho psa. Jindy mírumilovný miláček asi neměl svůj den a po cestě vystartoval na jiného psa. Než jste je s druhým majitelem stihli odtrhnout, druhý pes měl pořádně pocuchaný kožich a šrámy od kousanců. Majitel si pak od tebe nechal ošetření psa u veterináře zaplatit. No, zase výdaje, s kterými si nepočítala. Peněženka se ztenčila a přitom si peníze plánovala utratit úplně jinak.

Aby tě chvilka nepozornosti nevyšla draho

Pro tyhle a další průšvihy si pořiď řešení. Pojištění odpovědnosti za škodu představuje jedno z nejpraktičtějších pojištění. Pokryje všechny škody, které někomu způsobíš. Chystáš se odpoledne vyrazit na kolo nebo brusle? Co když někoho nedopatřením srazíš, zraníš ho nebo si dotyčný při pádu rozbije nejnovější iPhone, který po tobě bude chtít zaplatit? Jdeš nakupovat s kámoškou do obchoďáku? Sakra, jedno otočení a zrovna ten nejdražší parfém se z regálu odporoučí přímo na podlahu, kde se rozbije. Za pronikavou vůni ti nikdo nepoděkuje, a navíc po tobě budou chtít několik tisíc za rozbitý flakon uhradit v plné výši.

Jdi na to chytře

Výhodou je, že pojištění odpovědnosti se vztahuje na všechny členy tvojí domácnosti včetně nevyzpytatelného domácího mazlíčka. Toto pojištění tě zachrání v případě, že poškozená osoba bude uplatňovat nárok na náhradu škody. Stejně tak ti pomůže, i když na tebe žádost na náhradu vznese někdo neoprávněně. Chodíš na brigádu nebo si nastoupila do nového zaměstnání? V práci se může stát ledasco. Od rozbití drahé kopírky až po ztrátu klíče, kvůli kterému bude zaměstnavatel měnit superdrahý zámek. „Pojištění na blbost“ od ePojištění.cz tě ochrání až do 4,5násobku výše tvého platu. Buď připravená na všechno.2 hlasů
Vaše hodnocení